Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Športcentrum Oščadnica

Lyžiarske stredisko Športcentrum Oščadnica je situované v strede obce Oščadnica. Rekreačné a športové vyžitie poskytuje počas zimnej i letnej rekreačnej sezóny.

Športcentrum Oščadnica je lyžiarske stredisko vhodné pre individuálnu, skupinovú ako aj rodinnú lyžovačku. Stredisko poskytuje možnosť usporiadania súkromných, firemných, školských alebo iných športových pretekov a rôznych športových podujatí. V prípade záujmu je možné zorganizovať lyžiarske preteky s kompletným zabezpečením, t.j. úprava svahu, slalomové bránky, časomiera, rozhodcovia, ceny a stupeň víťazov.

Počas zimnej sezóny sú k dispozícii dva lyžiarske vleky. Detský s dĺžkou cca 120 m je vhodný najmä pre deti, ale aj dospelých lyžiarov, ktorí sú úplnými začiatočníkmi. Lyžiarska zjazdovka s vlekom Tatrapoma PFP má dĺžku 500 m a prevýšenie 95 m. Táto zjazdovka je vhodná pre začiatočníkov a pokročilých lyžiarov.

V stredisku je vybudované zariadenie na technické zasnežovanie a osvetlenie zjazdoviek pre večerné lyžovanie. Zjazdové trate sú pravidelne upravované.

Prevádzková doba lyžiarskeho strediska je denne od 09:00 do 16:00. Od 16:00 do 20:00 je denne možnosť večerného lyžovania. V stredisku je priamo pri lyžiarskych vlekoch k dispozícii parkovisko pre osobné autá, požičovňa lyžiarskej výstroje, penzión s reštauráciou a sociálne zariadenia. Autobusy majú možnosť parkovať 100 m od strediska.

Pohorie: Kysucké Beskydy
Min. nadmorská výška: 470 m.n.m.
Max. nadmorská výška: 570 m.n.m.
Prepravná kapacita: 450 osôb za hodinu


Lyžiarske vleky
  Typ Dĺžka (m) Kapacita (osôb/h)
Tatrapoma PFP 500 350
KINDLE 120 100


Zjazdové trate
  Dĺžka (m) Obtiažnosť Prevýšenie (m)
Hlavná 500 95
Cvičná 120 15

© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky