Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v rekreačnom dome na Liptove - A277

      
 


Poloha:   ubytovanie na súkromí v rekreačnom dome na začiatku obce Závažná Poruba na Liptove v Nízkych Tatrách. Pri obci je situované lyžiarske stredisko Opalisko-Závažná Poruba.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnom rekreačnom dome pre 18 osôb (16 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť, 5 izieb s vlastným sociálnym zariadením a kompletne vybavená kuchynka. Rekreačný dom je možné prenajať ako celok alebo samostatne po izbách. Rekreačná časť domu aj obytná časť majiteľov majú samostatné vchody.

Rekreačný dom má centrálne vykurovanie. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnych zariadeniach. Súčasťou zariadenia rekreačného domu je SAT-FTV, rádio, CD a DVD prehrávač. Po dohode s majiteľom je možné pripojenie na internet.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 9,00 € / osoba na noc, alebo 130,00 € / celý dom na noc
  • zimná sezóna: 10,00 € / osoba na noc, alebo 140,00 € / celý dom na noc
  • mimosezóna: 8,00 € / osoba na noc, alebo 110,00 € / celý dom na noc
  • Silvestrovský týždeň: 15,00 € / osoba na noc, alebo 270,00 € / celý dom na noc
Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na deň.
Pripojenie na internet je spoplatnené cenou 1,00 € na deň.

Interiér:
1. PODLAŽIE: spoločenská miestnosť (SAT-FTV, CD a DVD prehrávač, jedálenské stoly), kuchynka (elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, kuchynský riad), 2-lôžková izba, 4-lôžková izba. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC.

2. PODLAŽIE: dve 3-lôžkové izby, 4-lôžková izba. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC. Schody na 2. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený zatrávnený pozemok s dvorom, terasa, ohnisko s posedením. Parkovanie osobných automobilov je zabezpečené pri rekreačnom dome aj v zimnom období.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Závažná Poruba v Nízkych Tatrách :

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Nízkych Tatrách (Jánska dolina, vyhliadkové vrchy Poludnica, Ďumbier, Chopok a Krakova hoľa), rekreačné možnosti obce Liptovský Ján (termálny prameň Kaďa, letné termálne kúpalisko TERMAL RAJ, pitný minerálny prameň Teplica, krytá plaváreň s minerálnou vodou v hoteli Sorea Máj), priehrada Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 7 km, Aquapark Tatralandia - 10 km, letné atrakcie strediska Jasná-Nizke Tatry - 22 km, Vodný park Bešeňová - 23 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Opalisko-Závažná Poruba - pri obci, Ski Iľanovo-Košútovo - 3 km, Ski areál Žiar-Dolinky - 4 km, Ski Javorovica-Jánska dolina - 7 km, Ski Žiarce-Pavčina Lehota - 14 km, Jasná-Chopok Sever - 22 km, svah pre deti - pri obci, bežkárske trate - pri obci.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: mesto Liptovský Mikuláš (Mikulášska mučiareň, Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva, Župný dom, areál vodných športov, Galéria P. M. Bohúňa, Múzeum Janka Kráľa) - 3 km, historické objekty obce Liptovský Ján, Jánska dolina - 7 km, Stanišovská jaskyňa - 9 km, hrad Liptovský Hrádok - 10 km, horská bobová dráha Pavčina Lehota - 14 km, Múzeum liptovskej dediny v Pribyline - 19 km, Demänovská dolina - 16 km (Demänovská jaskyňa slobody - 18 km, Demänovská ľadová jaskyňa) - 20 km.

Infraštruktúra:   obchod 600 m, reštaurácia 1200 m, pošta 600 m, autobus 100 m, vlak (Okoličné) 2,5 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky