Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chate pri Dunaji v Bodíkoch - A267

      
 


Poloha:   chata na prenájom a ubytovanie pri vode v chatovej osade Bodíky pri Dunaji v okrese Dunajská Streda. Z chaty je priamy prístup k jednému z dunajských ramien.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 8 osôb (8 stálych lôžok ). K dispozícii je spoločenská miestnosť, 4 izby, kompletne zariadená kuchynská časť, kúpeľňa s WC a samostatné WC.

Chata má elektrické vykurovanie, dokurovanie je zabezpečené teplovzdušným krbom na tuhé palivo. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou vybavenia chaty je SAT-FTV.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc:
  • letná sezóna: 110,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna: 110,00 € / chata na noc
  • mimosezóna: 110,00 € / chata na noc
  • Silvestrovský týždeň: 155,00 € / chata na noc, min. 3 noci
Spotrebovaná elektrická energia sa platí samostatne.
Domáci štvornohý miláčik povolený v cene ubytovania.
Majiteľ požaduje kauciu 100 € (bude Vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenaká miestnosť s teplovzdušným krbom , komletne zariadená kuchynská časť (elektrický sporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, varná kanvica), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

1. PODLAŽIE: štyri 2-lôžkové izby, samostatné WC. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:    oplotený pozemok, zastrešená pergola s posedením a záhradným krbom, ohnisko. Parkovanie osobných automobilov pri chate aj v zimnom období.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Bodíky:

LETO: najmä rybolov na ramenách Dunaja a na neďaleko vzdialených jazerách a štrkoviskách, Šulianske jazero (prírodné kúpanie, rybolov) - 4 km, potápanie v neďalekých jazerách, Dunajská cyklistická cesta (cykloturistika a kolieskové korčule), Termálne kúpalisko Gabčíkovo - 12 km, výlety na lodi ku hrádzi Gabčíkovo, Thermalpark Dunajská Streda - 25 km.

Infraštruktúra:   obchod (Bodíky) 1,5 km, reštaurácia (Gabčíkovo, Dobrohošť) 10 km, pošta (Gabčíkovo) 13 km, autobus (Bodíky) 1,5 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky