Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata na prenájom pri jazere Vojka - A253

      
 


Poloha:   chata na prenájom v starej chatovej osade obce Vojka nad Dunajom, iba 200 metrov od Vojčianskeho jazera.

Popis:   celoročné ubytovanie v jednopodlažnej murovanej chate pre 8 osôb (7 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii je spoločenaká miestnosť s kompletne zariadenou kuchynskou a jedálenskou časťou, 2 izby a kúpeľňa s WC.

Chata je vykurovaná modernými kachľami na pevné palivo v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler 80 litrov). Súčasťou zariadenia chaty je FTV.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 11,00 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 11,00 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 11,00 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 90,00 € / objekt na noc, min.3 noci
Minimálny počet platiacich ubytovaných osôb je 5.

Interiér:   spoločenská miestnosť s kuchynskou a jedálenskou časťou (rozkladacia sedačka ako prístelka pre 1 osobu, kachľová pec, elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, kávovar, chladnička, jedálenský stôl), 3-lôžková izba (3 x samostatné lôžko), 4-lôžková izba (poschodová posteľ s dvoma lôžkami dole a jedným hore + 1 x samostatné lôžko), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, prestrešené záhradné posedenie, altánok, gril, ohnisko, hojdačka. Parkovanie osobných automobilov pri chate.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Vojka nad Dunajom:

LETO: jazero Vojka (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie), Dunajská cyklistická cesta (cykloturistia a kolieskové korčule), kompa vo Vojke, Šulianske jazero (prírodné kúpanie, rybolov) - 2 km, rybolov (jazero Vojka, Šulianske jazero, okolité ramená Dunaja), golfové ihrisko (Golf Resort Báč) - 3 km, potápanie v neďalekých jazerách, Thermalpark Dunajská Streda - 12 km, Termálne kúpalisko Gabčíkovo - 20 km.

Infraštruktúra:   obchod 200 m, reštaurácia 300 m, pošta 200 m, autobus 200 m.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky