Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata a ubytovanie v Krpáčove - A197

      
 


Poloha:   chata v horskom prostredí chatovej oblasti pri obci Krpáčovo v Nízkych Tatrách. Chata sa momentálne neprenajíma.

Popis:   celoročné ubytovanie v trojpodlažnej chate pre 12 osôb (12 stálych lôžok). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 3 izby, kompletne vybavená kuchyňa, 2 x kúpeľňa s WC, sauna.

Chata má elektrické vykurovanie. Teplá i studená úžitková voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler 120 litrov). Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV, rádio a CD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc:
  • letná sezóna: 8,00 € / osoba na noc, min. 7 osôb
  • zimná sezóna: 8,00 € / osoba na noc, min. 8 osôb
  • krátkodobé ubytovanie (2 až 4 noci): 9,90 € / osoba na noc, min. 8 osôb
  • ubytovanie na Veľkú noc: 11,00 € / osoba na noc, min. 10 osôb.
  • Silvestrovský týždeň: dohodou
Spotrebovaná elektrická energia nad 10 kWh/deň sa platí samostatne.
Domáce zvieratko za 2,32 € na deň.
Daň z ubytovania 0,66 € za osobu na deň.
Vratná kaucia 40 €.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom a jedálenskou časťou, kuchyňa (plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC. Zo spoločenskej miestnosti sa vychádza na terasu odkiaľ je pekný výhľad na prírodu. V suteréne chaty sa nachádza kúpeľňa s vaňou WC, sauna.

1. PODLAŽIE: 5-lôžková izba, 3-lôžková izba.

2. PODLAŽIE: 4-lôžková izba. Schody na 2. podlažie sú štandardné bez zábradlia.

Exteriér:   voľné priestranstvo v horskom prostredí, terasa, altánok s krbom, stolom a lavicou ktorý slúži na príjemné posedenie, ohnisko s posedením, kotlík na varenie gulášu, záhradný nábytok. Parkovanie automobilov pri chate. V zimnom období sú nevyhnutné snehové reťaze.

Rekreačné možnosti v blízkosti rekreačnej oblasti Krpáčovo:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Nízkych Tatrách (vyhliadkové vrcholy Ďumbier a Chopok), značené turistické chodníky (Vajskovská dolina, Kotliská, Baba, Skalka, Žiarska hoľa, Dve vody, Pálenice, prameň Sama Chalupku), vodná nádrž Krpáčovo (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie), rekreačné stredisko Tále(prírodné kúpalisko, tenis, golfové ihrisko, minigolf, lanová dráha, wellness) - 5 km, prírodné kúpalisko v Podbrezovej - 6 km, Kúpele Brusno - 23 km, jazda na koni - 12 km.

ZIMA: lyžiariarske strediská Ski areál Krpáčovo, Ski Tále - 5 km, Ski centrum Mýto pod Ďumbierom - 11 km, Chopok Juh - 12 km, Skicentrum Čertovica - 25 km, Čertovica STIV - 25 km, bežkárske trate v Osrblí - 20 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Bystrianska jaskyňa - 6 km, Čiernohronská železnička (Hronec) - 16 km, Jaskyňa mŕtvych netopierov - 16 km, Kúpele Brusno - 23 km, Ľupčiansky hrad - 27 km, Čierny Balog (Čiernohronská železnička, Lesnícky skanzen, Dobročský prales) - 29 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 350 m, obchod 1 km, pohostinstvo 300 m, pošta 7 km, zastávka autobusu 500 m, vlak (Lopej) 10 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A197 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky