Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chalupa na prenájom v Terchovej - A191

      
 


Poloha:   chalupa na prenájom neďaleko centra obce Terchová v Malej Fatre. Chalupa je situovaná v tesnej blízkosti nástupného turistického chodníka.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chalupe pre 13 osôb (8 stálych lôžok + 5 prísteliek). K dispozícii sú dva samostatné apartmány s vlastným vchodom ktoré je možné prepojiť do jedného spoločného priestoru. Chalupa sa prednostne prenajíma ako celok pre jednu skupinu hostí.

Chalupa má centrálne plynové vykurovanie. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chalupy je SAT-FTV, rádio, CD prehrávač a práčka.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc:
  • letná sezóna (nevykurovacie obdobie): 152,00 € / chalupa na noc
  • zimná sezóna (vykurovacie obdobie): 152,00 € / chalupa na noc + spotreba energií (plyn, elektrika)
  • Silvestrovský týždeň: 250,00 € / chalupa na noc + spotreba energií (plyn, elektrika)
Rekreačný poplatok obci 0,43 € za osobu na deň.
Vratná kaucia za bezškodový priebeh pobytu 200,00 €.
V celej chalupe je zakázané fajčiť.

Interiér:
APARTMÁN 1: 5-lôžkový apartmán (4 stále lôžka + 1 prístelka), spoločenská miestnosť (SAT-FTV, rádio, spoločenské hry) prepojená s kompletne zariadenou kuchynskou časťou (elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, cladnička, mraznička), spálňa na prízemí, otvorená spálňa v podkroví, kúpeľňa s WC, chodba. Schody do podkrovia sú štandardné so zábradlím.

APARTMÁN 2: 8-lôžkový apartmán (4 stále lôžka + 4 prístelky), spoločenská miestnosť prepojená s kuchynskou časťou (elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, cladnička, mraznička) a východom na terasu, spálňa na prízemí, otvorená spálňa v podkroví, kúpeľňa s WC, chodba. Schody do podkrovia sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok, terasa s vonkajším posedením a lehátkami, ohnisko s posedením, záhradný nábytok. Parkovanie pri chalupe pre 5 osobných automobilov (dve pod prístreškom a tri vo dvore).

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Malej Fatre (Jánošíkove diery, Malý a Velký Rozsutec, Štefanová, hrebeňovka Malej Fatry), Aquapark Terchovec - 1,5 km, krytý bazén hotela Boboty - 4 km, tenis - 3 km, jazda na koni - 3 km, kúpele Rajecké Teplice - 35 km.

ZIMA: lyžiarske stredisko Vrátna Free Time Zone - 4 km, bežkárske trate - v okolí, svah pre deti - 1 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Terchová (kostol Sv. Cyrila a Metoda, drevená zvonica, Múzeum J. Jánošíka, podujatia: Cyrilometodské dni, Jánošíkove dni, Psie záprahy, Terchovský budzogáň), Hrad Strečno - 12 km, Budatínsky zámok - 27 km, kúpeľné mesto rajecké Teplice - 35 km, Oravský hrad - 45 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 100 m, obchod 700 m, pohostinstvo 100 m, pošta 2 km, zastávka autobusu 100 m.

Galéria:
Chalupa na prenájom a ubytovanie na Slovensku neďaleko centra obce Terchová v Malej Fatre 01
Chalupa na prenájom a ubytovanie na Slovensku neďaleko centra obce Terchová v Malej Fatre 02
Chalupa na prenájom a ubytovanie na Slovensku neďaleko centra obce Terchová v Malej Fatre 03
Chalupa na prenájom a ubytovanie na Slovensku neďaleko centra obce Terchová v Malej Fatre 04
Chalupa na prenájom a ubytovanie na Slovensku neďaleko centra obce Terchová v Malej Fatre 05
Chalupa na prenájom a ubytovanie na Slovensku neďaleko centra obce Terchová v Malej Fatre 06
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky