Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata v Krpáčove v Nízkych Tatrách - A170

      
 


Poloha:   chata v chatovej oblasti v ihličnatom lese pri obci Krpáčovo (Nízke Tatry) neďaleko jazera a lyžiarskych vlekov.

Popis:   celoročné ubytovanie v novozrekonštruovanej dvojpodlažnej chate pre 11 osôb (10 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, tri izby, kompletne vybavená kuchyňa a kúpeľňa s WC.

Chata je vykurovaná krbom na drevo s teplovzdušnými rozvodmi, ktorý plní funkciu kotla pre radiátory v celej chate. Dokurovanie je zabezpečené elektrickými konvektormi (iba pri teplotách nižších ako - 25 oC.) Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler). Súčasťou zariadenia chaty je FTV, rádio a CD prehrávač.

Cenník:

Cena za celú chatu na jednu noc pri pobyte na 5 a viac nocí:
  • letná a zimná sezóna: 82,50 € / chata na noc
  • mimosezóna: 71,50 € / chata na noc
  • Silvestrovský pobyt: 1650,00 € / chata na pobyt, max. 7 nocí
Spotrebovaná elektrická energia sa platí samostatne.
Vratná kaucia na bezškodový priebeh pobytu 70 €.

Cena za celú chatu pri pobyte na 1 až 4 noci:
  • letná a zimná sezóna: 375,00 € / chata na pobyt
  • mimosezóna: 308,00 € / chata na pobyt
Spotrebovaná elektrická energia sa platí samostatne.
Vratná kaucia na bezškodový priebeh pobytu 70 €.

Interiér:
PRÍZEMIE: vstupná chodba, spoločenská miestnosť s krbom (FTV + satelit DIGI TV, rádio s CD,DVD so sadou CD, sedacia súprava - 1 prístelka), kuchyňa prepojená so spoločenskou miestnosťou a s východom na terasu (murovaný sporák s rúrou, el. keramická varná doska, umývačka riadu, mikrovlnka, varná kanvica, hriankovač, chladnička s výparníkom, el. podlahové kúrenie), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

1. PODLAŽIE: dve 4-lôžkové izby, 1 so samostatnou lodžiou,ktorá je vybavená TV, satelitom DIGI TV a VHS prehrávačom so sadou filmov, jedna prechodná 2-lôžková izba.

Exteriér:   voľné priestranstvo pri ihličnatom lese, terasa, veľká koliba s grilom a posedením osvetlením a vodovodom, ohnisko s velkým stolom a lavicami. Parkovanie pre 5 automobilov pri chate. V zimnom období sú potrebné snehové reťaze.

Rekreačné možnosti v blízkosti rekreačnej oblasti Krpáčovo:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Nízkych Tatrách (vyhliadkové vrcholy Ďumbier a Chopok), značené turistické chodníky (Vajskovská dolina, Kotliská, Baba, Skalka, Žiarska hoľa, Dve vody, Pálenice, prameň Sama Chalupku), vodná nádrž Krpáčovo (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie), rekreačné stredisko Tále(prírodné kúpalisko, tenis, golfové ihrisko, minigolf, lanová dráha, wellness) - 5 km, prírodné kúpalisko v Podbrezovej - 6 km, Kúpele Brusno - 23 km, jazda na koni - 12 km.

ZIMA: lyžiariarske strediská Ski areál Krpáčovo, Ski Tále - 5 km, Ski centrum Mýto pod Ďumbierom - 11 km, Chopok Juh - 12 km, Skicentrum Čertovica - 25 km, Čertovica STIV - 25 km, bežkárske trate v Osrblí - 20 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Bystrianska jaskyňa - 6 km, Čiernohronská železnička (Hronec) - 16 km, Jaskyňa mŕtvych netopierov - 16 km, Kúpele Brusno - 23 km, Ľupčiansky hrad - 27 km, Čierny Balog (Čiernohronská železnička, Lesnícky skanzen, Dobročský prales) - 29 km.

Infraštruktúra:   obchod 400 m, reštaurácia 150 m, pohostinstvo 200 m, pošta 15 km, zastávka autobusu 400 m, vlak (Brezno) 15 km.

Galéria:
Chata na prenájom a ubytovanie v chatovej oblasti pri jazere Krpáčovo v Nízkych Tatrách 01
Chata na prenájom a ubytovanie v chatovej oblasti pri jazere Krpáčovo v Nízkych Tatrách 02
Chata na prenájom a ubytovanie v chatovej oblasti pri jazere Krpáčovo v Nízkych Tatrách 03
Chata na prenájom a ubytovanie v chatovej oblasti pri jazere Krpáčovo v Nízkych Tatrách 04
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky