Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na súkromí v Terchovej - A149

      
 


Poloha:   ubytovanie na súkromí v rodinnom dome na okraji obce Terchová v Malej Fatre.

Popis:   celoročné ubytovanie v súkromí pre 20 osôb (8 stálych lôžok + 12 prísteliek) ktorý je súčasťou rodinného domu. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi (ubytovatelia na požiadanie poskytujú baby sitting).

Pre hostí je určené podkrovie domu (2 izby, chodba so spoločenským posedením, kúpeľňa a WC). Kuchyňa a spoločenská miestnosť na prízemí je užívaná spoločne s ubytovateľmi. Súčasťou vybavenia ubytovania je SAT-FTV, rádio, CD a DVD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • letná sezóna: 8,63 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 12,28 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 7,97 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 14,61 € / osoba na noc
Domáce zviera povolené po dohode s ubytovateľom.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom (2 x prístelka, SAT-FTV, CD, DVD), kuchyňa s jedálenským stolom (2 x prístelka, elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička), kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, samostatné WC.

1 PODLAŽIE: dve 4-lôžkové izby (súčasťou každej izby sú 4 lôžka a 4 prístelky), chodba so spoločenským posedením, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, pergola s posedením gril, detský kútik. Parkovanie pre 3 osobné automobily pri objekte i v zimnom období.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy (Vrátna dolina: 320 km turistických chodníkov a 125 km cyklotrás), krytá plaváreň - 3 km, tenis - 3 km, jazda na koni - 3 km, kúpele Rajecké Teplice - 40 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Vrátna dolina (Chleb, Paseky, Poludňový grúň, Príslop, Gavurky) - 3 km, lyžiarska a snowboardová škola - 3 km, požičovňa lyží - 3 km, SkiCentrum Zázrivá - 4 km, SkiCentrum Havrania - 8 km, ŠportCentrum Lučivná - 10 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Terchová (kostol Sv. Cyrila a Metoda, drevená zvonica, Múzeum J. Jánošíka, podujatia: Cyrilometodské dni, Jánošíkove dni, Psie záprahy, Terchovský budzogáň) - 3 km, Salaš vo Veľkej Petrovej - 8 km.

Galéria:
Ubytovanie na súkromí v Terchovej 1
Ubytovanie na súkromí v Terchovej 2
Ubytovanie na súkromí v Terchovej 3
Ubytovanie na súkromí v Terchovej 4
Ubytovanie na súkromí v Terchovej 5
Ubytovanie na súkromí v Terchovej 6
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky