Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v chalupe na Liptove - A147

      
 


Poloha:   chalupa na prenájom v mestskej časti Ružomberok-Černová na Liptove a vo Veľkej Fatre, iba 3 km od lyžiarskeho strediska Ski Park Ružomberok a 10 km od Gino Paradise Bešeňová. Chalupa je situovaná na okraji mestskej časti.

Popis:   celoročné ubytovanie v chalupe pre 10 osôb (6 stálych lôžok + 4 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, tri izby, kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským stolom a 2 x kúpeľňa s WC.

Chalupa je vykurovaná teplovzdušným krbom v spoločenskej miestnosti, dokurovanie je zabezpečené elektrickými radiátormi. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnych zariadeniach. Súčasťou vybavenia chalupy je FTV a rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 9,00 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 11,00 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 127,00 € / chata na noc, min. 5 nocí
Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na deň.
Domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 3,00 € na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom (rozkladacia sedacia súprava, FTV), kuchyňa s jedálenským stolom (sporák na tuhé palivo, sklokeramický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, kúpeľňa s vaňou a WC.

1. PODLAŽIE: tri 2-lôžkové izby. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, zastrešené záhradné posedenie, ohnisko, záhradný krb. Parkovanie osobných automobilov pri chalupe.

Rekreačné možnosti v blízkosti mestskej časti Ružomberok-Černová na Liptove:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy vo Veľkej Fatre, Nízkych Tatrách a Chočských vrchoch, Hrabovská priehrada (prírodné kúpanie, rybolov) - 3 km, Vodný park Bešeňová - 10 km, Kúpele Lúčky - 10 km, AQUA-VITAL Park Lúčky - 10 km, termálne jazierko Kalameny - 13 km, Aquapark Tatralandia - 17 km, priehrada Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 17 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Park Ružomberok - 3 km, SKI FUN Liptovské Revúce - 23 km, SKI PARK Kubínska hoľa - 25 km, Park Snow Donovaly - 28 km, Opalisko-Závažná Poruba - 31 km, Jasná-Chopok Sever - 35 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Bike Park Malinô Brdo (zjazdové bicyklovanie, horské terénne kolobežky, horská cyklistika, lanová dráha) - 3 km, mesto Ružomberok - 4 km, hrad Likava - 4 km, pamiatková rezervácia ľudovej architektúry Vlkolínec - 4 km, Bešeňovské travertíny - 12 km, lúčanský travertínový vodopád - 14 km, Liptovský hrad - 23 km, Kvačianska a Prosiecka dolina - 23 km, mesto Liptovský Mikuláš (Mikulášska mučiareň, Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva, Galéria P. M. Bohúňa) - 20 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky