Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata v Sklených Tepliciach - A130

      
 


Poloha:   chata v rekreačnej oblasti Sklené Teplice v chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy, 12 km od Žiaru nad Hronom. Chata je situovaná iba 400 m od kúpeľného centra Sklené Teplice (termálna voda, liečba pohybového ústrojenstva, nervových chorôb a ženských chorôb).

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 18 osôb (18 stálych lôžok). K dispozícii je spoločenská miestnosť (teplovzdušný krb, bar, biliardový stôl), 6 izieb, kompletne zariadená kuchyňa, 2 x kúpeľňa s WC, samostatné WC a sauna.

Chata má elektrické vykurovanie, dokurovanie zabezpečuje teplovzdušný krb v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnych zariadeniach. Súčasťou vybavenia chaty je SAT-FTV, rádio s CD, DVD prehrávač a práčka.

Cenník:   Cenník ubytovania na chate v Sklených Tepliciach.

Interiér:   spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom a biliardovým stolom, kuchyňa s jedálenským stolom (sporák na tuhé palivo, plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička), tri 2-lôžkové izby, 3-lôžková izba, 4-lôžková izba, 5-lôžková izba, 2 x kúpeľňa s vaňou a WC, samostatné WC. Schodisko na 1. podlažie je štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom, terasa, ohnisko s posedením, gril, záhradný nábytok. Parkovanie pre 7 osobných automobilov pri chate.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy (Štiavnické vrchy, Kapitulské bralá, Pustý hrad), Kúpele Sklené Teplice (termálne kúpalisko, krytý bazén, detský bazén) - 400 m, Belianske jazero (prírodné kúpanie v termálnej vode) - 12 km, rybolov (mŕtve rameno Hronu) - 7 km, tenis - 800 m, jazda na koni - 20 km, sauna - v chate.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Salamandra - 18 km, Ski Krahule - 25 km, Skalka Aréna - 27 km, bežkárske trate (Červená studňa, Vyhne) - 18 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: prírodná rezervácia Kamený jarok - 500 m, Pustý hrad - 1,5 km, horúce pramene - 2 km, tajch Červená studňa - 6 km, Štiavnický zámok - 15 km, kaštieľ Svätý Anton - 17 km, Banské múzeum v Banskej Štiavnici - 17 km, Mincovňa v Kremnici - 30 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 500 m, obchod 500 m, pohostinstvo 500 m, pošta 7 km, zastávka autobusu 500 m, vlak (Hliník nad Hronom) 7 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A130 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria:
Chata v rekreačnej oblasti Sklené Teplice 01
Chata v rekreačnej oblasti Sklené Teplice 02
Chata v rekreačnej oblasti Sklené Teplice 03
Chata v rekreačnej oblasti Sklené Teplice 04
Chata a ubytovanie v rekreačnej oblasti Sklené Teplice 05
Chata a ubytovanie v rekreačnej oblasti Sklené Teplice 06
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky