Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chate v Krpáčove v Nízkych Tatrách - A096

      
 


Poloha:   chata na prenájom v chatovej oblasti Krpáčovo na južnej strane Nízkych Tatier, v regióne Horehronie.

Popis:   celoročné ubytovanie v zrekonštruovanej dvojpodlažnej chate so saunou a vírivkou pre 6 osôb (4 stále lôžka + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom a jedálenskou časťou, 2 izby, kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa s WC a samostatné WC.

Súčasťou zariadenia chaty je teplovzdušný krb, FTV, WiFi pripojenie na internet (v cene ubytovania), sauna a vírivka. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnych zariadeniach.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu bez spotrebovanej elektrickej energie:
  • ubytovanie na 2 noci: od 250,00 € / chata
  • ubytovanie na 3 a viac nocí:od 85,00 € / chata na noc
  • Silvestrovský týždeň: 1700,00 € / chata na pobyt.
Rekreačný poplatok obci 0,70 € za osobu na deň.
Domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 20,00 € na pobyt.
Majiteľ požaduje kauciu 100,00 € (bude Vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom a jedálenskou časťou (jedálenský stôl, FTV, sedačka), kompletne zariadená kuchyňa (elektrický sporák s rúrou, mikrovlnka), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, sauna s odpočívarňou a vírivka.

1. PODLAŽIE: dve 2-lôžkové izby, samostatné WC. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné priestranstvo, altánok s grilom. Parkovanie osobných automobilov pri chate aj pri väčšom množstve snehu. V zimnom období sú nebyhnutné snehové reťaze.

Rekreačné možnosti v blízkosti rekreačnej oblasti Krpáčovo:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Nízkych Tatrách (vyhliadkové vrcholy Ďumbier a Chopok), značené turistické chodníky (Vajskovská dolina, Kotliská, Baba, Skalka, Žiarska hoľa, Dve vody, Pálenice, prameň Sama Chalupku), vodná nádrž Krpáčovo (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie), rekreačné stredisko Tále(prírodné kúpalisko, tenis, golfové ihrisko, minigolf, lanová dráha, wellness) - 5 km, prírodné kúpalisko v Podbrezovej - 6 km, Kúpele Brusno - 23 km, jazda na koni - 12 km.

ZIMA: lyžiariarske strediská Ski areál Krpáčovo, Ski Tále - 5 km, Ski centrum Mýto pod Ďumbierom - 11 km, Chopok Juh - 12 km, Skicentrum Čertovica - 25 km, Čertovica STIV - 25 km, bežkárske trate v Osrblí - 20 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Bystrianska jaskyňa - 6 km, Čiernohronská železnička (Hronec) - 16 km, Jaskyňa mŕtvych netopierov - 16 km, Kúpele Brusno - 23 km, Ľupčiansky hrad - 27 km, Čierny Balog (Čiernohronská železnička, Lesnícky skanzen, Dobročský prales) - 29 km.

Infraštruktúra:    obchod (Dolná Lehota) 4 km, reštaurácia 900 m, pošta (Dolná Lehota) 4 km, autobus (Dolná Lehota) 4 km, vlak (Podbrezová) 12 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky