Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chalupe v Telgárte - A089

      
 


Poloha:   zrekonštruovaná chalupa v obci Telgárt na rozhraní troch národných parkov: Nízke Tatry, Slovenský raj a Slovenské rudohorie.

Popis:   celoročné ubytovanie pre rodiny s deťmi v jednopodlažnej chalupe pre 7 osôb (6 stálych lôžok + 1 prístelka len pre dieta). K dispozícii je spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, 2 izby, kompletne vybavená kuchyňa, 2 x kúpeľňa s WC.

Chalupa je vykurovaná elektrickými konvektormi, kúpeľňa a kuchyňa majú elektrické podlahové vykurovanie. Dokurovanie zabezpečuje teplovzdušný krb s rozvodmi. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler 150 litorv). Súčasťou zariadenia chalupy je SAT-FTV.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc:
  • letná sezóna: od počtu nocí + spotreba el. energie
  • zimná sezóna: od počtu nocí + spotreba el. energie
  • pobyty týždňové: od počtu nocí + spotreba el. energie
  • Silvestrovský týždeň: 700,00 € + spotreba el. energie
Drevo do vnútorného aj vonkajšieho krbu sa platí samostatne 25 € paleta.
Chalupa sa prenajíma iba pre rodiny s deťmi.

Interiér:   spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom (1 x prístelka, SAT-FTV), 2-lôžková izba (manželské lôžko), 4-lôžková izba (manželské lôžko, 2 x samostatné lôžko), kuchyňa (elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou), 2 x kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom, terasa, pergola s posedením, záhradný krb, záhradný nábytok. Parkovanie pre 3 automobily pri chalupe aj v zimnom období.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Nízkych Tatrách (Kráľova hoľa, prameň rieky Hron), Slovenskom raji a Slovenskom rudohorí, priehrada Palcmanská Maša (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 15 km, Aqua City Poprad - 35 km, sauna (Predná Hora) - 13 km, jazda na koni - 7 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Centrum Telgárt (5 vlekov, 7 zjazdoviek) - 1300 m, Ski Vernár Studničky (3 vleky, 3 zjazdovky) - 8 km, Polomka Bučník - 10 km, bežkárske trate - 200 m.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Dobšinská ľadová jaskyňa - 11 km, hrad Muráň - 19 km, mesto Poprad - 35 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 150 m, obchod 80 m, pohostinstvo 90 m, pošta 120 m, zastávka autobusu 130 m, vlak (Telgárt) 2 km.

Galéria:
Ubytovanie a dovolenka na chalupe v obci Telgárt na rozhraní Nízkych Tatier a Slovenského raja 01
Ubytovanie a dovolenka na chalupe v obci Telgárt na rozhraní Nízkych Tatier a Slovenského raja 02
Ubytovanie a dovolenka na chalupe v obci Telgárt na rozhraní Nízkych Tatier a Slovenského raja 03
Ubytovanie a dovolenka na chalupe v obci Telgárt na rozhraní Nízkych Tatier a Slovenského raja 04
Ubytovanie a dovolenka na chalupe v obci Telgárt na rozhraní Nízkych Tatier a Slovenského raja 05
Ubytovanie a dovolenka na chalupe v obci Telgárt na rozhraní Nízkych Tatier a Slovenského raja 06
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky