Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata s bazénom pri Chtelnici - A080

      
 


Poloha:   chata s bazénom na samote v lesnom prostredí za obcou Chtelnica v Malých Karpatoch, iba 75 km od Bratislavy. Chata je situovaná cca 300 m od priehrady s možnosťou prírodného kúpania a rybolovu. Chatu momentálne neprenajímame.

Popis:   ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 8 osôb (6 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s otvoreným krbom, ktorá je prepojená s kompletne zariadenou kuchynskou časťou, 2 izby a kúpeľňa s WC.

Chata je vykurovaná otvoreným krbom na pevné palivo. Studená aj teplá pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV. Zabudovaný bazén s premerom 3,6 m je v prevádzke počas mesiacov júl a august.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • ubytovanie na 2 až 4 noci: 70,00 € / chata na noc
  • ubytovanie na 5 a viac nocí: 60,00 € / chata na noc

V zimnom období (od 01.12. do 15.03.) sa chata neprenajíma.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s otvoreným krbom (rozťahovacia sedačka ako prístelka pre 2 osoby, SAT-FTV), kuchynská časť s jedálenským stolom (elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou, fritéza), kúpeľňa so sprchou a WC.

1. PODLAŽIE: 3-lôžková prechodná izba (3 x samostatné lôžko), 3-lôžková izba (3 x samostatné lôžko). Schody na 1. podlažie sú strmé a obtiažne schodné.

Exteriér:   oplotený zatrávnený pozemok o rozlohe cca 10 árov, altánok, bazén, gril, ohnisko s posedením, zatrávnené ihrisko s futbalovými mininbránkami a basketbalovým košom. Parkovanie pre dva automobily v oplotenom priestore pri chate a pre 2 automobily tesne za oploteným priestorom.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Chtelnica v Malých Karpatoch:

Turistické trasy a cyklotrasy v Malých Karpatoch, priehrada Chtelnica (prírodné kúpanie, rybolov) - 300 m, vodná nádrž Vítek - 5 km, turistické atrakcie do 20 km (poľovnícky kaštieľ Planinka, Chtelnický kaštieľ, lovecký zámoček na Víteku, kaštieľ v Dolnej Krupej, kaštieľ v Jaslovských Bohuniciach, zrúcanina kláštora Katarínka, zrúcanina hradu na Dobrej Vode, Smolenický zámok, románska rotunda v Dechticiach), hrad Beckov - 44 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 2 km, obchod 2 km, pohostinstvo 2 km, pošta 4 km, zastávka autobusu 2 km, vlak (Piešťany) 18 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A080 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky