Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie pri Bešeňovej na Liptove - A079

      
 


Poloha:   nadštandardne zariadené ubytovanie v súkromí a samostatne stojaca chatka v obci Liptovské Sliače, 8 km od Termálneho kúpaliska Bešeňová.

Popis:   celoročné ubytovanie v súkromí so samostatným vchodom v podkroví rodinného domu pre 13 osôb (13 stálych lôžok) a v samostatnej chatke pri rodinnom dome pre 6 osôb (6 stálych lôžok). Objekty je možné prenajať samostatne.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • letná sezóna: 9,96 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 9,96 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 8,30 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: dohodou
Minimálny počet ubytovaných osôb je 2.

Interiér:
UBYTOVANIE V SÚKROMÍ: dve 5-lôžkové a jedna 3-lôžková izba, každá izba je vybavená TV . Nadštandartne vybavená kuchyňa, v ktorej sa nachádza elektrický sporák s el. rúrou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, chladnička, televízor, rádiomagnetofón s CD prehrávačom a ostatná kuchynská výbava. Kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Neobmedzené pripojenie na internet.

CHATKA: priechodná 2-lôžková izba, 4-lôžková izba, 2 x FTV, rádio-CD, kuchynský kútik, elektrická dvojplatnička, elektrická minirúra, chladnička, mraznička, rýchlovarná kanvica, drez, kúpeľňa, sprchovací kút, WC, terasa, neobmedzené pripojenie na internet. Chatka je vykurovaná elektricky.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom, záhradný krb, gril, záhradný nábytok, detský kútik. Parkovanie áut je zabezpečené na súkromnom podzemku 5 metrov od privátu.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy, termálne kúpalisko Bešeňová - 8 km, Tatralandia, vodná nádrž Liptovská Mara s možnosťou vodných športov a rybolovu, jazda na koni, tenis - priamo v obci, outdoorové centrum Jasná - možnosť adrenalínových športov, napríklad paragliding, paintball a iné.

ZIMA: lyžiarské strediská Skiprak Ružomberok - 13 km, Park Snow Donovaly - 16 km, Jasná Nízke Tatry - 30 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Vlkolínec, keltské osídlenie Havránok, Starhrad, hrad Likava.

Infraštruktúra:   obchod 80 m, reštaurácia 80 m, pohostinstvo 80 m, pošta 1 km, zastávka autobusu 80 m, vlak 13 km.

Galéria:
Ubytovanie v súkromí a chatka na Liptove 1.
Ubytovanie v súkromí a chatka na Liptove 2.
Ubytovanie v súkromí a chatka na Liptove 3.
Ubytovanie v súkromí a chatka na Liptove 4.
Ubytovanie v súkromí a chatka na Liptove 5.
Ubytovanie v súkromí a chatka na Liptove 6.
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky