Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Štýlová chalupa v Jezersku - A077

      
 


Poloha:   novovybudovaná chalupa s veľmi zaujímavo riešeným interiérom v Jezersku.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chalupe pre 17 osôb (17 stálych lôžok). K dispozícii je 7 obytných izieb, plne vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť s krbom a s využitím ako jedáleň, ateliér s biliardom, sauna a vínna pivnica. Každá izba má samostatné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC.

Chalupa má ústredné vykurovanie (na prízemí podlahové a na poschodí radiátory), možnosť dokurovania kozubmi (3 x). Súčasťou vybavenia je FTV, video, rádio a CD.

Cenník:    CENNÍK UBYTOVANIA .

Interiér:
Prízemie: rodinná bunka (2-lôžková a 3-lôžková izba) s predsieňou a samostatným sociálnym zariadením, spoločenská miestnosť s krbom a s využitím ako jedáleň, kuchyňa oddelená od spoločenskej miestnosti barovým pultom( plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, hriankovač, chladnička s výparníkom), sklad potravín, ateliér s biliardom a otvoreným krbom.

Poschodie: dve 2-lôžkové a tri 3-lôžkové izby, každá so samostatným sociálnym zariadením (sprchovací kút, WC, umývadlo).

Exteriér:   voľné priestranstvo s dvorom, pergola s posedením, ohnisko, záhradný krb, gril, záhradný nábytok, jazierko. Parkovanie pre 6 vozidiel pri chalupe. Zimné reťaze odporúčané.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Jezersko:

LETO: turistické a cykloturistické trasy (Belianske Tatry, Pieniny, Vysoké Tatry), Sun Bachledová (bike park, crosscountry v krásnom prostredí Spišskej Magury, požičovňa bicyklov, vyhliadková veža, bobová dráha) - 2 km, priehrada Niedzica (Poľsko, prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 15 km, splav Dunajca (Červený Kláštor) - 18 km, Vyšné Ružbachy (Kúpele Vyšné Ružbachy, termálne kúpalisko, sauna, masáže wellness, termálne jazierko) - 32 km, Thermal Park Vrbov (prírodná geotermálna voda, 10 bazénov, camping, rybolov) - 35 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Bachledova - 2 km, Ski Park Eland Spišská Stará Ves - 12 km, Skipark Vyšné Ružbachy - 32 km, svah pre deti (Ski Bachledova)- 2 km, bežkárske trate - 2 km, miestne lyžiarske vleky v okolitých obciach (Jezersko, Spišské Hanušovce, Mlynčeky).

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Jezerské jazero - 2 km, Červený Kláštor (Múzeum Červený Kláštor, lávka cez rieku Dunajec) - 18 km. Belianska jaskyňa - 27 km, Kežmarok (Kežmarský hrad, drevený artikulárny kostol) - 30 km.

Infraštruktúra:   obchod 400 m, reštaurácia 3,5 km, pohostinstvo 400 m, pošta 4 km, zastávka autobusu 3 km, vlak 20 km.

Galéria:
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky