Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chalupa s bazénom pri kúpalisku Podhájska - A065

      
 


Poloha:   chalupa v obci Semerovo, 11 km od Termálneho kúpaliska Podhájska.

Popis:   celoročné ubytovanie v chalupe pre 7 osôb. K dispozícii sú 3 izby, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a WC. Súčasťou zariadenia je vnútorný krb, FTV a rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc bez spotrebovanej el. energie:
  • letná sezóna: 10,95 €/ osoba na noc
  • mimosezóna: 10,95 €/ osoba na noc
Interiér:

Izba č.1: 2 x jednolôžko, 1 x dvojlôžko.
Izba č. 2: 2 x jednolôžko.
Izba č. 3: 1 x dvojlôžko ako rozkladací gauč - prístelka. Izby č. 2 a 3 sú navzájom prepojené.
Kuchyňa s jedálenským stolom: sporák na tuhé palivo, plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom a dvorom, ohnisko s posedením, záhradný krb, gril, záhradný nábytok, bazén s priemerom 3,6 m. Parkovanie pre 3 osobné automobily v uzamknutom dvore pri chalupe.

Rekreácia:

KÚPANIE: Podhájska, ktorej zázračná minerálna voda bola objavená v r. 1973, leží na juhu Slovenska neďaleko Šurian a Nových Zámkov. Horúca voda, dosahujúca v hĺbke 1900 m až 83°C obsahuje 6.7 g katiónov a 11 g aniónov v 1 litri. Svojím zložením sa vyrovná kvalite vody Mŕtveho mora a je jedinečná svojho druhu v celej Európe

Za skutočný zázrak považujú vodu Podhájskej ľudia, ktorí trpia rôznymi kožnými chorobami. V tejto vode nedochádza k žiadnemu prenosu chorôb, nakoľko vysoko mineralizovaná, mimoriadne slaná voda baktérie ihneď likviduje a nedovoľuje ich množenie.

Okrem bazéna s termálnou, silne mineralizovanou vodou s celoročnou prevádzkou sa tu nachádzajú ďalšie 3 bazény, z toho 2 plavecké, tobogán a prírodné športoviská, ktoré sa využívajú hlavne v lete.

Infraštruktúra:   obchod 50 m, reštaurácia 1 km, pohostinstvo 50 m, pošta 1 km, zastávka autobusu 500 m, vlak 16 km.

Galéria:
Chalupa pri kúpalisku Podhájska 1.
Chalupa pri kúpalisku Podhájska 2.
Chalupa pri kúpalisku Podhájska 3.
Chalupa pri kúpalisku Podhájska 4.
Chalupa pri kúpalisku Podhájska 5.
Chalupa pri kúpalisku Podhájska 6.
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky