Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v chalupe na Horehroní - A061

      
 


Poloha:   chalupa na začiatku obce Horná Lehota pri rekreačnom stredisku Krpáčovo v okrese Brezno, na južnej strane Nízkych Tatier.

Popis:   celoročné ubytovanie v chalupe pre 7 osôb, ktorá je postavená v štýle dedinských domov zo začiatku 20. storočia a to niekoľko bytov prístupných samostatne priamo zo spoločného dvora. Majiteľ býva v jednom z bytov.

K dispozícii sú dva jednoizbové byty - apartmány so samostatnými vchodmi (jeden 3-lôžkový a jeden 4-lôžkový), situované na prízemí. Každý apartmán má obývaciu izbu s lôžkami, kuchyňu a kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Vykurovanie je zabezpečené elektrickými konvektormi a dokurovanie krbovými kachľami na drevo.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • letná sezóna: 9,29 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 10,95 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 8,30 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 16,60 € / osoba na noc
Rekreačný poplatok obci 0,50 € na osobu a deň.
Ubytovanie pre min. 2 osoby na 2 noci.
Dieťa do 10 rokov zľava 50 %.

Interiér:
BYT 1: obytná izba (5 x 4 m, 4 stále lôžka, krbové kachle, rádio), kuchyňa s jedálenským stolom (sporák na tuhé palivo, el. dvojplatnička, varná kanvica, chladnička s výparníkom, kávovar), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

BYT 2: obytná izba (5 x 4 m, 3 stále lôžka, krbové kachle, rádio), kuchyňa s jedálenským stolom (sporák na tuhé palivo, el. dvojplatnička, varná kanvica, chladnička s výparníkom, kávovar), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom v oddychovom štýle, ohnisko s posedením, záhradný krb, gril, záhradný nábytok. Parkovanie pre 3 osobné automobily pri chalupe.

Rekreačné možnosti v blízkosti rekreačnej oblasti Krpáčovo:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Nízkych Tatrách (vyhliadkové vrcholy Ďumbier a Chopok), značené turistické chodníky (Vajskovská dolina, Kotliská, Baba, Skalka, Žiarska hoľa, Dve vody, Pálenice, prameň Sama Chalupku), vodná nádrž Krpáčovo (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie), rekreačné stredisko Tále(prírodné kúpalisko, tenis, golfové ihrisko, minigolf, lanová dráha, wellness) - 5 km, prírodné kúpalisko v Podbrezovej - 6 km, Kúpele Brusno - 23 km, jazda na koni - 12 km.

ZIMA: lyžiariarske strediská Ski areál Krpáčovo, Ski Tále - 5 km, Ski centrum Mýto pod Ďumbierom - 11 km, Chopok Juh - 12 km, Skicentrum Čertovica - 25 km, Čertovica STIV - 25 km, bežkárske trate v Osrblí - 20 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Bystrianska jaskyňa - 6 km, Čiernohronská železnička (Hronec) - 16 km, Jaskyňa mŕtvych netopierov - 16 km, Kúpele Brusno - 23 km, Ľupčiansky hrad - 27 km, Čierny Balog (Čiernohronská železnička, Lesnícky skanzen, Dobročský prales) - 29 km.

Infraštruktúra:   obchod 200 m, reštaurácia 5 km, pohostinstvo 200 m, pošta 200 m, zastávka autobusu 20 m, vlak 5 km.

Galéria:
Ubytovanie na Slovensku a chalupa na prenájom na začiatku obce Horná Lehota na Horehroní 1.
Ubytovanie na Slovensku a chalupa na prenájom na začiatku obce Horná Lehota na Horehroní 2.
Ubytovanie na Slovensku a chalupa na prenájom na začiatku obce Horná Lehota na Horehroní 3.
Ubytovanie na Slovensku a chalupa na prenájom na začiatku obce Horná Lehota na Horehroní 4.
Ubytovanie na Slovensku a chalupa na prenájom na začiatku obce Horná Lehota na Horehroní 5.
Ubytovanie na Slovensku a chalupa na prenájom na začiatku obce Horná Lehota na Horehroní 6.
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky