Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata a ubytovanie na oslavy pri Skalici - A056

      
 


Poloha:   chata na prenájom v atraktívnom prostredí Bielych Karpát v rekreačnom stredisku Zlatnícka dolina pri meste Skalica.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 11 osôb (11 stálych lôžok). K dispozícii je spoločenská miestnosť s kuchyňou a barom, obytná spoločenská miestnosť s krbom, 3 spálne, kúpeľňa s WC, samostatné WC a sauna.

Chata je vykurovaná teplovzdušným krbom a dokurovaná elektrickými radiátormi. Teplá voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení.

Chata je vhodná aj na obchodné rokovania alebo menšie rodinné oslavy v maximálnej diskrétnosti s potrebným vybavením. Majiteľ na požiadanie zabezpečí celodenné stravovanie, polpenziu alebo posedenie vo vinnom sklípku v celoštátne preslávených moravských plžiach v Petrove (7km).

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • ubytovanie na 1 noc: 400,00 € / chata na noc
  • ubytovanie na 2 až 3 noci: 250,00 € - 220,00 € / chata na noc
  • ubytovanie na 4 a viac nocí: 170,00 € / chata na noc
  • Silvestrovský týždeň: 1200,00 € / chata pobyt
Domácí štvornohý miláčik povolený za poplatok 5,00 € na noc .
Poplatok za saunu 60,00 €
Majiteľ požaduje vratnú kaucia 400 € (bude Vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).

Interiér:   pozrite si rozloženie miestností.

PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s kuchyňou a barom (kompletne zariadená kuchyňa, chladnička na víno, pípa na čapované pivo, gulečník, pákový futbal, šípky, pokrový stôl, LCD TV 107 cm), samostatné WC, sauna.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba, 3-lôžková izba, 4-lôžková izba, obytná spoločenská miestnosť s krbom (2 lôžka, TV s uhlopriečkou 70 cm, DVD, satelit), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   voľné priestranstvo, ohnisko s posedením, záhradný krb, záhradný nábytok. Priamo v rekreačnom stredisku sa nachádza kúpalisko, tenisový kurt a volejbalové ihrisko. Parkovanie pre 6 osobných automobilov pri chate na vlastnom parkovisku.

Rekreačné možnosti v blízkosti Zlatníckej doliny pri Skalici v Bielych Karpatoch:

Turistické trasy a cyklotrasy v Bielych Karpatoch, rekreačné stredisko Zlatnícka dolina (letné prírodné kúpalisko, tenis, futbal, volejbal, petang, reštaurácia), priehrada Mlýnky (prírodné kúpanie, rybolov) - 3 km, mesto Skalica (Záhorské mpúzeum v Skalici, klasicistická Kalvária) - 6 km, vinné sklepy v Petrove a Strážnici (ČR) - 11 km, Hodonín (Zámeček, Masarykovo múzeum) - 19 km, Veselí nad Moravou (Baťov kanál, rybolov na rieke Morava, Okresná hvezdáreň) - 23 km, Kunovská priehrada (prírodné kúpanie, piesková pláž, športový areál, ,požičovňa lodiek, in-line a cyklotrasa, detské ihrisko, reštaurácia, bufet) - 30 km.

Infraštruktúra:   obchod 10 m, reštaurácia 50 m, pošta 3 km, vlak 3 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A056 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky