Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chalupe v Terchovej - A052

      
 


Poloha:   chalupa - rekreačný dom v romantickom horskom prostredí na okraji obce Terchová v Malej Fatre neďaleko lyžiarskeho strediska Vrátna Free Time Zone.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chalupe - rekreačnom dome v romantickom horskom prostredí pre 22 osôb (17 stálych lôžok + 5 prísteliek). Izby sú štandardne vybavené, všetky s farebným TV, s káblovým a satelitným vysielaním, rádiom a prípojkou na internet. K dispozícii je moderne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom, veľká spoločenská miestnosť a vináreň. Chalupa - rekreačný dom má bezbariérový prístup a je možné ju prenajať ako celok ale aj po izbách.

Cenník:   ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • letná sezóna: 15,30 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 18,60 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 13,20 € / osoba na noc
  • Silvester: 22,00 € / osoba na noc, min. 16 osôb, min. 6 nocí.
Minimálny počet ubytovaných osôb je 8.
Rekreačný poplatok obci 0,60 € na osobu a deň.
V chalupe - rekreačnom dome je zakázané fajčiť a manipulovať s otvoreným ohňom.

Interiér:
PRÍZEMIE: kompletná a moderne vybavená kuchyňa, jedna 5-lôžková izba, jedna 4-lôžková izba s možnosťou prístelky, bezbariérová toaleta a kúpeľňa.

1. PODLAŽIE: dva apartmány s možnosťou prístelku a dve manželské izby s možnosťou prístelky, kúpeľňa, WC.

SUTERÉN: veľká spoločenská miestnosť - stolový futbal a spoločenské hry, vináreň.

Exteriér:   k chalupe patrí aj zastrešená terasa s posedením. V areáli je záhradný gril s posedením, pieskovisko a hojdačka. Parkovanie vozidiel je vo dvore chalupy na spevnenej ploche.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Terchová:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Malej Fatre (Chleb, Veľký Fatranský Kriváň, Malý Fatranský Kriváň, Veľký Rozsutec, Malý Rozsutec, Minčol, Poludňový grúň, Grúň, Diery), Vodný svet a relaxačné centrum Terchovec v Terchovej (športová hala, tenis squash, bowling, biliard, plavecko-relaxačný bazén s dĺžkou 17,5 m, detský bazén, masážno-relaxačný bazén, vaňové vírivky, fínske sauny, parná sauna, masáže), letné športové aktivity strediska Šport centrum Lučivná - 10 km, Párnické jazerá (rybolov) - 20 km, Aquapark AquaRelax Dolný Kubín - 29 km, Vodný park Bešeňová - 57 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Gavurky-Terchová (lyžiarske stredisko vhodné pre začiatočníkov), Vrátna Free Time Zone - 6 km Šport centrum Lučivná - 10 km, Ski centrum Kozinec-Zázrivá - 10 km, Ski centrum Kuzmínovo-Dolný Kubín - 29 km, SKI PARK Kubínska hoľa - 30 km, bežkárske trate - v okolí Terchovej, lyžiarsky svah pre deti (Terchová Biely Potok).

TURISTICKÉ ATRAKCIE: atrakcie rázovitej obce Terchová (Múzeum J. Jánošíka, Jánošíkove diery, Kostol sv. Cyrila a Metoda, oddychové centrum), rázovitá obec Zázrivá - 10 km, Budatínsky zámok - 25 km, hrad Strečno - 30 km, Oravský hrad - 35 km.

Infraštruktúra:   obchod 400 m, reštaurácia 2,5 m, pohostinstvo 400 m, pošta 3 km, zastávka autobusu 100 m, vlak 25 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky