Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chalupe v Krásne nad Kysucou - A047

      
 


Poloha:   chalupa v krásnom prostredí pohoria Javorníky, neďaleko mesta Krásno nad Kysucou na Kysuciach.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej podpivničenej chalupe pre 12 osôb (12 stálych lôžok) v piatich izbách. Každá z izieb má samostatný vchod a každé poschodie má svoje vlastné sociálne zariadenie. V izbách na prízemí je aj umývadlo. Na každej izbe je rádiomagnetofón. K dispozícíí je spoločenská miestnosť, kompletne vybavená kuchyňa, jedáleň, sauna a v suteréne dve kamené miestnosti s krbom a malým barom kde sa dá dobre zabaviť.

Vykurovanie je zabezpečené teplovzdušným krbom s prieduchmi do celého objektu + dokurovanie elektrickými radiátormi. V kuchyni je možnosť dokurovania sporákom na drevo. K chalupe nie je prístup autom z dôvodu úzkeho mostu cez rieku. Vzdialenosť 300 m je potrebné prejsť pešo.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chalupu na jednu noc:
  • letná sezóna: od 96,26 € / chalupa na noc
  • zimná sezóna:od 102,90 € / chalupa na noc
  • mimosezóna:od 89,62 € / chalupa na noc
  • Silvester: od 847,00 € / chalupa na pobyt
Spotrebovaná el. energia sa platí samostatne.
Rekreačný poplatok obci 0,30 € na osobu a deň.
Domáci štvornohý miláčik - ZDARMA.

Interiér:
1. PODLAŽIE: 3-lôžová izba, spoločenskú miestnosť so SAT-TV a CD prehrávačom, kuchyňa (el. sporák, sporák na tuhé palivo, mikrovlnka, varná kanvica, kávovar, 2 x chladnička s výparníkom, mraznička), jedáleň, kúpeľňa s vaňou, WC.

2. PODLAŽIE: 4 spálne (2/1, 1/4, 1/3), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

SUTERÉN: dve kamenné miestnosti s krbom a zabudovaným malým barom určené na zábavu. K dispzícíí je i stolový futbal.

Exteriér:   oplotený pozemok, pergola s posedením, 2 x terasa, záhradný krb, záhradný nábytok, parkovanie pre 2 osobné automobily v garáži vo vzdialenosti 300 m od chalupy.

Rekreačné možnosti v blízkosti mesta Krásno nad Kysucou:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Kysuckých Beskydách (Kysucká magistrála, Dedovka, Lalíky, Veľká Rača, Krásno nad Kysucou, vodná nádrž Nová Bystrica) a Javorníkoch, prírodné kúpanie v riekach Bystrica a Kysuca, zber lesných plodov, SUNPARADISE Veľká Rača Oščadnica (bobová dráha, lanový park, detský lanový park, lezecká stena, trampolíny, kolobežky, zjazd na bicykli, aquazorbing, lukostreľba) - 8 km, rybolov na dolnom toku rieky Kysuca (kaprový lovný revír s výskytom hlavátky), mesto Čadca (krytý a detský bazén, fitness, solárium) - 11 km, vodná nádrž Nová Bystrica (prírodné kúpanie, rybolov) - 19 km, rekreačné stredisko SNOW SUN Horný Vadičov (lezecká stena, lanovka, zorbing, letný tubing, tini park, detský kolotoč, multifunkčné ihrisko) - 21 km.

ZIMA:lyžiarske strediská SNOWPARADISE Veľká Rača Oščadnica - 8 km, Športcentrum Oščadnica - v centre obce Oščadnica - 8 km, SKI Považský Chlmec - 20 km, SNOW SUN Horný Vadičov - 21 km, miestne lyžiarske vleky Ski Šerkov-Ochodnica - 8 km, Veľké Ostré-Radoľa - 13 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: mesto Krásno nad Kysucou (farský kostol sv. Ondreja, kamenný most Blažkov) Oščadnický kaštieľ (expozícia Kysuckej galérie) - 8 km, Kysucká galéria v Čadci - 11 km, Budatínsky zámok - 20 km, Múzeum kysuckej dediny vo Vychylovke - 21 km, Korňa (pútnické miesto Živčáková, ľudová architektúra v osade U Gajdoši, korňanský ropný prameň) - 31 km, Vysoká pod Kysucou (Pamätná izba kozmonauta E. Cernana) - 32 km, Klokočov (Klokočovské skaly, Národná prírodná rezervácia Malý Polom, skalné pereje na riečke Predmieranka) - 32 km.

Infraštruktúra:   obchod 500 m, reštaurácia 2,5 km, pohostinstvo 1 km, pošta 3 km, zastávka autobusu 300 m, vlak 3,5 km.

Galéria: (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky