Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Dovolenka na chalupe v Slovenskom raji - A045

      
 


Poloha:   chalupa v centre obce Spišský Štiavnik v Slovenskom raji. Okrajom pozemku chalupy preteká rieka Hornád.

Popis:   celoročné ubytovanie v chalupe v centre obce pre 10 osôb (10 stálych lôžok). K dispozícii sú tri izby, spoločenská miestnosť, kuchyňa s jedálenským kútom, dve kúpeľne a dve samostatné WC.

Chalupa má centrálne plynové vykurovanie aj s ohrevom vody. Teplá aj studená voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chalupy je neobmedzený prístup na internet.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • letná sezóna: 8,80 € / osoba na noc, min. 8 osôb na 5 nocí
  • zimná sezóna: 9,90 € / osoba na noc, min. 7 osôb na 5 nocí
  • mimosezóna: 8,80 € / osoba na noc, min. 7 osôb na 5 nocí
  • víkendy: 11,00 € / osoba na noc, min. 10 osôb na 2 až 3 noci
  • Silvester: 13,20 € / osoba na noc, min. 10 osôb na min. 5 nocí
Rekreačný poplatok obci 0,40 € za osobu na noc.

Interiér:   na prízemí dve priechodné izby (2-lôžková a 4-lôžková), spoločenská miestnosť s krbom na drevo a SAT-TV, kuchyňa s jedálenským kútom (plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička), dve kúpeľne so sprchovacím kútom a dve samostatné WC. K dispozícii je rádio, CD prehrávač a práčka.

V podkroví jedna 4-lôžková izba. Schodisko do podkrovia je štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok, ohnisko s posedením, terasa, záhradný krb, gril, parkovanie pre 4 osobné automobily v uzavretom dvore.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Spišský Štiavnik v Slovenskom raji:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Slovenskom raji (Suchá Belá, Prielom Hornádu, Piecky, Veľký Sokol, Kláštorisko)a Vysokých Tatrách, AquaCity Poprad - 11 km, termálne kúpalisko Vrbov - 18 km, jazero Levoča (prírodné kúpanie) - 23 km, priehrada Dedinky (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 37 km, rybolov (rieka Hornád).

ZIMA: lyžiarsky vlek Hrabušice - 6 km, lyžiarske strediská Ski Rittenberg (Spišská Nová Ves) - 23 km, Ski Centre Levoča - 23 km, Skichem Lopušná dolina - 23 km, Liptovská Teplička - 23 km, Tatranská Lomnica - 30 km, svah pre deti (Hrabušice) - 6 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: turistické chodníky Slovenského raja - 6 km, historické centrum mesta Spišská Nová Ves - 23 km, Levoča - 25 km a Kežmarok (hrad Kežmarok) - 25 km, Dobšinská ľadová jaskyňa - 25 km, Letohrádok Dardanely v Markušovciach - 29 km, Spišský hrad - 40 km.

Infraštruktúra:   obchod 100 m, reštaurácia 100 m, pohostinstvo 100 m, pošta 110 m, zastávka autobusu 200 m, vlak 2 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky