Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chalupe v Pliešovciach - A032

      
 


Poloha:   chalupa v tichom prostredí na okraji obce Pliešovce v Štiavnických vrchoch, 25 km od mesta Zvolen.

Popis:   chalupa poskytuje ubytovanie pre 8 osôb v troch obytných izbách (8 stálych lôžok). K dispozícii je obývacia izba s krbom, kuchyňa s jedálenským stolom, špajza, kúpeľňa s WC, vstupná chodba, šatník a v podkroví dve izby s lôžkami.

Chalupa je vykurovaná plynom a dokurovaná teplovzdušným krbom. Teplá voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chalupu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • letná sezóna: 82,98 € / chalupa na noc
  • zimná sezóna: 92,94 € / chalupa na noc
  • mimosezóna: 92,94 € / chalupa na noc
  • Silvestrovský týždeň: 19,92 € / osoba na noc
V chalupe je zakázané fajčiť.

Interiér:
PRÍZEMIE: obývacia izba s teplovzdušným krbom, (FTV, káblová televízia, rádio, CD prehrávač), kuchyňa s jedálenským stolom (plynový sporák, mikrovlnka, chladnička s výparníkom, varná kanvica), kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou a WC, vstupná chodba, šatník a špajza.

PODKROVIE: jedna 5-lôžková a jedna 3-lôžková izba.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom a voľným priestranstvom, vonkajší krb s posedením, altánok, parkovanie pre 4 osobné automobily pri chalupe.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Pliešovce:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Štiavnických vrchoch, rybník v Pliešovciach (prírodné kúpanie, rybolov) - 2 km, letné kúpalisko v Krupine - 17 km, vodná nádrž Krupina (prírodné kúpanie, rybolov) - 18 km, Zvolenská priehrada (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 22 km, Kúpele Kováčová - 27 km, HOLIDAYPARK Kováčová - 27 km, Kúpele Sliač - 30 km.

ZIMA: miestne lyžiarske vleky Tôčky - 5 km, Dačov Lom - 12 km, Očová - 30 km, Skicentrum Košútka - 44 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Bezekov ranč (jazda na koňoch) - 3 km, Múzeum Andreja Sládkoviča v Krupine - 18 km, mesto Zvolen (Zvolenský zámok, Pustý hrad, Lesnícke a drevárske múzeum Zvolen) - 25 km, hrad Antol - 28 km.

Infraštruktúra:   obchod 600 m, reštaurácia 600 m, pohostinstvo 600 m, pošta 650 m, zastávka autobusu 600 m.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky