Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v chalupe na lazoch Zaježová - A028

      
 


Poloha:   chalupa na prenájom na lazoch Zaježová pri obci Pliešovce v okrese Zvolen. Chalupa je situovaná na polosamote pri lúke v blízkosti lesa (Štiavnické vrchy).

Popis:   celoročné ubytovanie v jednopodlažnej chalupe pre 4 osoby (3 stále lôžka + 1 prístelka). Chalupa je zariadená v tradičnom štýle lazovníkov. K dispozícii je spoločenská miestnosť s kuchynskou a jedálenskou časťou, 2 izby a kúpeľňa s WC.

Chalupa je vykurovaná elektricky, dokurovanie je zabezpečené teplovzdušným krbom v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chalupy je CD a DVD prehrávač, WiFi pripojenie na internet a práčka.

Chalupa je určená iba pre hostí. Vedľajšou chalupu obývajú majitelia, ktorí chovajú domáce zvieratá. Na požiadanie majiteľ chalupy zabezpečí pre ubytovaných hosti požičanie horských bicyklov (max. 4 bicykle, treba uviesť v objednávke) a poskytne informácie o miestnych cykloturistických trasách. Miestni obyvatelia ponúkajú na predaj z dvora domáci syr, mlieko, vajcia, marmelády a med.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 45,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna: 40,00 € / chata na noc
  • mimosezóna: 35,00 € / chata na noc
  • Silvestrovský týždeň: 50,00 € / chata na noc
Domáci štvornohý miláčik (iba na vodítku) povolený ZDARMA v cene ubytovania.

Interiér:   spoločenská miestnosť s kuchynskou a jedálenskou časťou (teplovzdušný krb, kompletne zariadená kuchynská časť: plynový sporák, chladnička s výparníkom), 2-lôžková izba (manželské lôžko), 1-lôžková izba (poschodová posteľ), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   voľné zatrávnené priestranstvo, terasa, ohnisko s posedením, gril, záhradný nábytok. Parkovanie pre 2 osobné automobily pri chalupe aj v zimnom období.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Pliešovce:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Štiavnických vrchoch, rybník v Pliešovciach (prírodné kúpanie, rybolov) - 2 km, letné kúpalisko v Krupine - 17 km, vodná nádrž Krupina (prírodné kúpanie, rybolov) - 18 km, Zvolenská priehrada (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 22 km, Kúpele Kováčová - 27 km, HOLIDAYPARK Kováčová - 27 km, Kúpele Sliač - 30 km.

ZIMA: miestne lyžiarske vleky Tôčky - 5 km, Dačov Lom - 12 km, Očová - 30 km, Skicentrum Košútka - 44 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Bezekov ranč (jazda na koňoch) - 3 km, Múzeum Andreja Sládkoviča v Krupine - 18 km, mesto Zvolen (Zvolenský zámok, Pustý hrad, Lesnícke a drevárske múzeum Zvolen) - 25 km, hrad Antol - 28 km.

Infraštruktúra:   obchod 1 km, reštaurácia 11 m, pošta 1 km, autobus 500 m, vlak (Zvolen) 30 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky