Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie vo vile na brehu Liptovskej Mary - A027

      
 


Poloha:   ubytovanie vo vile na brehu priehrady Liptovská Mara na okraji obce Bobrovník v Nízkych Tatrách. Ubytovanie v tejto vile je ideálne pre milovníkov vodných športov a rybárstva.

Popis:   dve samostatné ubytovacie časti so samostatným vchodom. Obe časti chaty majú spoločný balkón a terasu s posedením a grilom. Každá časť má spoločenskú miestnosť s krbom, kuchyňu s jedálenským stolom, 4 spálne a dve kúpeľne so sprchovacím kútom a WC. Ubytovacie časti je možné prepojiť.

Ubytovacie časti sú vykurované teplovzdušným krbom, dokurovanie je zabezpečené elektrickými konvektormi. pripojenie na internet je zabezpečené prostredníctvom WiFi.

Vo vile sa nachádza aj apartmán pre 2 osoby a 1 dieťa so samostatným vchodom a malou terasou. V apartmáne je kompletne vybavená kuchyňa a sociálne zariadenie. Apartmán je vykurovaný krbovou pieckou.

Cenník pre ubytovacie časti:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • letná sezóna: 15,40 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 15,40 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 13,20 € / osoba na noc
Minimálny počet ubytovaných osôb v jednej ubytovacej časti je 8.
Domáce zviera povolené za poplatok 1,33 €.

Cenník pre apartmán:    ceny sú uvedené za celý apartmán na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • 2 osoby: 36,51 € / apartmán na noc
  • 2 osoby a dieťa: 43,82 € / apartmán na noc
Domáce zviera povolené za poplatok 2,00 € / noc.

Interiér:
ČASŤ A (12 stálych lôžok): dve 3-lôžkové izby na 1. podlaží, dve 3-lôžkové izby v podkroví, veľká spoločenská miestnosť s krbom, FTV a prípojkou na Internet, kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom (el. sporák, mikrovlnka, varná kanvica, výčapný pult, chladnička, mraznička), 2 x samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

ČASŤ B (8 stálych lôžok): dve 2-lôžkové izby na 1. podlaží, dve 2-lôžkové izby v podkroví, veľká spoločenská miestnosť s krbom, FTV a prípojkou na Internet, kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom (el. sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička), samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

APARTMÁN (2 stále lôžka + 1 prístelka): manželské lôžko, rozkladacia pohovka ako prístelka pre dieťa, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Apartmán má samostatný vchod a malú terasu.

Exteriér:   voľné priestranstvo, ohnisko s posedením, záhradný nábytok, gril, parkovanie pre 6 osobných automobilov pri objekte.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Bobrovník na Liptove:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Západných Tatrách a Nízkych Tatrách (Kvačianska a Prosiecka dolina, vyhliadkový vrch Veľký Choč, hrebeňová túra v Nízkych Tatrách), Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie, vodné športy), Vodný park Bešeňová - 6 km, AquaPark Tatralandia - 11 km, jazda na koni (Hippoclub) - 10 km, termálne jazierko Kalameny - 12 km, Kúpele Lúčky - 12 km, AQUA-VITAL Park Lúčky - 12 km, letné atrakcie rekreačného strediska Jasná-Nízke Tatry - 34 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Park Ružomberok - 18 km Opalisko-Závažná Poruba - 22 km, Ski Žiarce-Pavčina Lehota - 28 km, Ski Javorovica-Jánska dolina - 29 km, Jasná-Chopok Sever - 34 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Bešeňovské travertíny - 6 km, Archeologický skanzen Havránok - 9 km, Liptovský hrad - 12 km, Drevený artikulárny kostol Svätý kríž - 14 km, mesto Liptovský Mikuláš (Mikulášska mučiareň, Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva, Župný dom, areál vodných športov, Galéria P. M. Bohúňa, Múzeum Janka Kráľa) - 16 km, pamiatková rezervácia ľudovej architektúry Vlkolínec - 18 km, hrad Likava - 18 km, horská bobová dráha Pavčina Lehota - 28 km, Demänovská dolina - 29 km, Demänovská jaskyňa slobody - 31 km, Demänovská ľadová jaskyňa - 32 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky