Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chate v Sklených Tepliciach - A024

      
 


Poloha:   chata na prenájom na okraji lesa v kúpeľnej obci Sklené Teplice v okrese Žiar nad Hronom.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 12 osôb (12 stálych lôžok). K dispozícii je spoločenská miestnosť, 4 samostatné izby, kompletne zariadená kuchyňa, jedálenská časť, 2 x kúpeľňa s WC a chodba.

Chata má elektrické vykurovanie. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnych zariadeniach. Súčasťou zariadenia chaty je WiFi pripojenie na internet, SAT-FTV, rádio, CD a DVD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 170,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna: 170,00 € / chata na noc
  • Silvestrovský týždeň: 420,00 € / chata na noc, min. 5 nocí
Vratná kaucia na bezškodový priebeh ubytovania 150,00 € (kaucia sa platí pri nástupe na pobyt a bude Vám v plnej výške vrátená po bezškodovom ukončení pobytu).
Domáci štvornohý miláčik NIE JE povolený.
V chate je zakázané fajčiť.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť, kuchyňa (elektrický sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, mraznička, kuchynský a jedálenský riad, príbory, hrnce, poháre), jedálenská časť, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, chodba.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba (2 x samostatné lôžko), dve 3-lôžkové izby (manželské lôžko, samostatné lôžko), 4-lôžková izba (manželské lôžko, poschodová posteľ), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom, terasa a ohnisko s posedením. Na požiadanie majiteľ chaty poskytne gril, kotlík na guláš a opekacie tyčky. Parkovanie pre 7 osobných automobilov pri chate. V prípade väčšieho množstva snehu je parkovanie automobilov zabezpečené vo vzdialenosti 50 metrov od chaty (odporúčané sú snehové reťaze).

Rekreačné možnosti v blízkosti kúpeľnej obce Sklené Teplice:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Štiavnických vrchoch, Liečebné termálne kúpele Sklené Teplice (5 kúpeľných domov, Kúpeľ Márie Terézie, Banský kúpeľ, jaskynný parný kúpeľ, masáže, saunový svet, lymfodrenáže, solárium), letné termálne kúpalisko (otvorené v mesiacoch máj až september), Belianske jazero (prírodné kúpanie) - 13 km, Vodný raj Vyhne - 16 km, Štiavnické Bane (prírodné kúpanie, rybolov) - 17 km, Hodrušské jazero (kemp, prírodné kúpanie, rybolov, vodné bicykle) - 19 km, Vodná nádrž Počúvadlo (rekreačná oblasť, prírodné kúpanie, relax,) - 27 km.

ZIMA: lyžiarske stredisko Salamandra Resort - 20 km, miestny lyžiarsky vlek Podhorie - 7 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: mesto Banská Štiavnica (Slovenské banské múzeum Banská Štiavnica, banícke a technické pamiatky) - 13 km, kaštieľ v obci Svätý Anton - 19 km, mesto Kremnica (Kremnický hrad, Múzeum mincí a medailí Kremnica) - 30 km.

Infraštruktúra:   obchod 500 m, reštaurácia 500 m, autobus 500 m.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky