Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chalupe v Kremnických vrchoch - A023

      
 


Poloha:   chalupa na okraji obce Lúčky v Kremnických vrchoch, okres Žiar nad Hronom.

Popis:   celoročné ubytovanie na chalupe pre 5 osôb (4 stále lôžka + 1 prístelka). K dispozícii je obytná spoločenská miestnosť s kompletne zariadenou kuchynskou časťou, izba, kúpeľňa a samostatné WC.

Chalupa má vykurovanie na tuhé palivo, dokurovanie je zabezpečené elektrickými radiátormi. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chalupy je FTV.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chalupu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 40,00 € / chalupa na noc, min. 7 nocí.
  • zimná a mimosezóna: 65,00 € - 80,00 € / chalupa na noc, min. 4 noci.
  • Silvestrovský týždeň: 120,00 € / chalupa na noc, min. 4 noci.

Domáci štvornohý miláčik povolený ZADARMO v cene ubytovania.

Interiér:   obytná spoločenská miestnosť s kuchynskou časťou (manželské lôžko, rozťahovací gauč ako prístelka pre 1 osobu, kuchynský kút, plynový sporák, varná kanvica, chladnička, jedálenský stôl), 2-lôžková izba (2 x samostatné lôžko), kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC.

Exteriér:   voľné priestranstvo s dvorom, ohnisko s posedením, terasa, gril, altánok. Parkovanie pre 3 osobné automobily priamo pri chalupe aj v zimnom období.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Lúčky v okrese Žiar nad Hronom:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Kremnických vrchoch, Termálne kúpalisko Katarína v Kremnici, mesto Kremnica (Kremnický hrad, mestské bašty a opevnenie, Múzeum mincí a medailí Kremnica), priehrada Horný Turček (prírodné kúpanie) - 5 km, Spa & Aquapark Turčianske Teplice - 20 km, Termálne kúpalisko v Turčianskych Tepliciach - 20 km, Kúpele Turčianske Teplice - 20 km, Kúpele Sklené Teplice - 32 km, Vodný Raj Vyhne - 35 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Krahule - 5 km, Skalka Sport & Ski Aréna - 8 km, SKI Králiky - 10 km, Skicentrum Tajov - 12 km, svah pre deti - pri obci, bežkárske trate - v okolí obce.

Infraštruktúra:   reštaurácia 4 km, obchod 100 m, pohostinstvo 100 m, pošta 4 km, zastávka autobusu 100 m, vlak (Kremnica) 7 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A023 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky