Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chalupe v Oščadnici - A022

      
 


Poloha:   chalupa v osade na okraji obce Oščadnica na Kysuciach.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chalupe pre 8 osôb (7 stálych lôžok + 1 prístelka). Chalupa sa nachádza na spoločnom pozemku s drevenicou A094 .

K dispozícii sú dve spálne, spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom a sedacou súpravou, obytná kuchyňa s jedálenským stolom, dve kúpeľne so sprchovacím kútom a WC. Chalupa je vykurovaná teplovzdušným krbom, dokurovanie je zabezpečené elektrickými radiátormi.

Cena:    ceny sú uvedené za jednu noc bez spotrebovanej elektrickej energie:
  • 03.01. - 09.04.: 13,20 € / osoba na noc
  • 10.04. - 30.06.: 11,00 € / osoba na noc
  • 01.07. - 31.08.: 13,20 € / osoba na noc
  • 01.09. - 18.12.: 13,20 € / osoba na noc
  • 19.12. - 25.12.: 13,20 € / osoba na noc
  • Silvester od 28.12: 121,00 € / chalupa na noc, min. 6 nocí
Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko ZDARMA.
Minimálny počet ubytovaných platiacich osôb je 4.
Domáce zvieratko povolené za poplatok 10,00 € pre pobyt 1 až 2 noci a 20,00 € pre pobyt na 3 a viac nocí.
Spotrebované drevo, brikety a uhlie a el. energia sa hradia samostatne.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom (sedacia súprava, satelitný FTV, video, rádio s CD prehrávačom), obytná kuchyňa s jedným rozkladacím lôžkom (jedálenský stôl, elektrická štvorplatnička, mikrovlnka, chladnička s výparníkom, mraznička, kachľová pec s rúrou), 3-lôžková izba (manželská posteľ, samostatné lôžko), kúpeľňa so prchovacím kútom a WC.

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba (manželská posteľ, 2 x samostatné lôžko) a kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, presklená terasa s posedením, pergola, štýlový altánok s dreveným posedením a grilom, ohnisko, záhradná sprcha, upravené ihrisko na futbal, nohejbal, volejbal, bedminton či tenis (lopty a rakety sú k dispozícii), detský kútik, hojdačka na 200-ročnej lipe. Parkovanie pre 3 osobné automobily pri chalupe.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Oščadnica:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Kysuckých Beskydách (Kysucká magistrála, Dedovka, Lalíky, Veľká Rača, Krásno nad Kysucou, vodná nádrž Nová Bystrica), SUNPARADISE Veľká Rača Oščadnica (bobová dráha, lanový park, detský lanový park, lezecká stena, trampolíny, koobežky, zjazd na bicykli, aquazorbing, lukostreľba) - 7 km, Wellness centrum hotela Marlene v Oščadnici (aj pre neubytovaných hostí), mesto Čadca (krytý a detský bazén, fitness, solárium) - 9 km, vodná nádrž Nová Bystrica (prírodné kúpanie, rybolov) - 23 km.

ZIMA: SNOWPARADISE Veľká Rača Oščadnica - 7 km, miestne lyžiarske vleky Športcentrum Oščadnica - v centre obce Oščadnica, Skalité-Serafínov - 13 km, Ski Čierne (Zlatá Kačka) - 16 km, Turzovka - 23 km, bežárske trate - pri chate, svah pre deti - v obci.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Oščadnický kaštieľ (expozícia Kysuckej galérie), Kysucká galéria v Čadci - 9 km, Múzeum kysuckej dediny vo Vychylovke - 25 km, Korňa (pútnické miesto Živčáková, ľudová architektúra v osade U Gajdoši, korňanský ropný prameň) - 27 km, Vysoká pod Kysucou (Pamätná izba kozmonauta E. Cernana) - 30 km, Klokočov (Klokočovské skaly, Národná prírodná rezervácia Malý Polom, skalné pereje na riečke Predmieranka) - 30 km.

Infraštruktúra:   obchod 1 km, reštaurácia 3 km, pošta 4 km, zastávka autobusu 200 m, vlak 10 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A022 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky