Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Rekreačný dom v Liptpovských Revúcach - A019

      
 


Poloha:   rekreačný dom v centre obce Liptovské Revúce, iba 2 km od lyžiarskeho strediska SKI FUN Liptovské Revúce a 14 km od rekreačného strediska Donovaly.

Popis:    ubytovanie v trojpodlažnom rekreačnom dome pre 6 osôb (6 stálych lôžok) v období od mája do októbra. K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 2 izby, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa a samostatné WC.

Rekreačný dom je vykurovaný teplovzdušným krbom, dokurovanie zabezpečujú elektrické konvektory. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia rekreačného domu je FTV a CD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 10,00 € / osoba na noc, od 4 nocí.
  • krátke pobyty v nevykurovacom období: 11,50 € / osoba na noc, 3 noci.
  • Veľká noc: 13,00 € / osoba na noc, min. 6 osôb, min. 3 noci
  • Silvester: dohodou
Minimálny počet ubytovaných osôb je 5.
Rekreačný poplatok obci 0,33 € za osobu na deň.
Domáce zviera povolené za 2,00 € na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom (posedenie, FTV, spoločenské hry), kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC.

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba (manželské lôžko, 2 x samostatné lôžko), kuchyňa s jedálenským stolom (sporák na tuhé palivo, elektrický varič, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička).

PODKROVIE: 2-lôžková izba (2 x samostatné lôžko). Schodisko do podkrovia je štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok, záhradný krb, záhradný nábytok. Parkovanie pre 3 automobily pri rekreačnom dome aj v zimnom období.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Liptovské Revúce:

Rekreácia:
LETO: turistické a cykloturistické trasy vo Veľkej Fatre (Revúcka, Lúžňanská a Ľubochnianska dolina) a Nízkych Tatrách, služby poskytované v rekreačnom stredisku Donovaly (krytý bazén, sauna, wellnes, fitness, masáže) - 19 km, Bike Park Malinô Brdo (zjazdové bicyklovanie, horské terénne kolobežky, horská cyklistika, lanová dráha) - 24 km, priehrada Hrabovo (prírodné kúpanie, rybolov) - 26 km, Vodný park Bešeňová - 31 km, Kúpele Lúčky - 34 km, AQUA-VITAL Park Lúčky - 34 km.

ZIMA: lyžiarske strediská SKI FUN Liptovské Revúce, Park Snow Donovaly - 19 km, Ski Park Ružomberok - 24 km, miestne lyžiarske vleky Liptovská Osada a Liptovská Lúžna, trasy pre bežkovanie - v okolí.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: pamiatková rezervácia ľudovej architektúry Vlkolínec - 14 km, prameň minerálnej vody Jozef (bývalé Kúpele Korytnica) - 15 km, atrakcie rekreačného strediska Donovaly (rozprávkový svet Habakuky, paragliding, bowling, jukebox-karaoke, laserová strelnica, vyhliadkové lety balónom) - 19 km, mesto Ružomberok (Galéria Ľudovíta Fullu a Liptovské múzeum v Ružomberku) - 23 km, hrad Likava - 25 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 1 km, obchod 1 km, zastávka autobusu (Liptovské Revúce) 1 km, vlak (Ružomberok) 25 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A019 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky