Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Štýlové chalupy na prenájom v Liptovskom Jáne - A017

      
 


Poloha:   štýlová chalupa nachádzajúca sa v turisticky zaujímavom prostredí Jánskej doliny v obci Liptovský Ján v Nízkych Tatrách.

Popis:    celoročné ubytovanie v dvoch samostatných zrekonštruovaných starodávnych objektoch bývalých sýpok, ktoré pôvodne slúžili na uskladnenie obilia, zemiakov a slaniny. Každý objekt je určený pre 4 resp. 5 osôb a obsahuje útulnú obývaciu miestnosť, dobre vybavenú kuchynku, toaletu s kúpeľňou a spálňu.

Všetky miestnosti sú elektricky vykurované, kuchyňa, toaleta a obývacia miestnosť majú podlahové vykurovanie. Súčasťou vybavenia je farbený TV a satelit, kuchynský riad a mikrovlnka.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • letná sezóna (01.05. - 31.10.): 14,30 € / osoba na noc
  • zimná sezóna (01.11. - 30.04.): 16,50 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 27,00 € / osoba na noc
Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na deň od 6 rokov.

Počas letnej sezóny je min. počet ubytovaných 2 osoby na 2 noci, okrem obdobia letných prázdnin, keď sa každý objekt prenajíma samostatne ako celok (platí sa plná obsaditeľnosť objektu t.j. 4 resp. 5 osôb) a to v týždňových turnusoch od soboty do soboty.

Počas zimnej sezóny je min. počet ubytovaných 2 osoby na 2 noci, okrem obdobia zimných prázdnin, keď sa každý objekt prenajíma samostatne ako celok (platí sa plná obsaditeľnosť objektu t.j. 4 resp. 5 osôb) a to v týždňových turnusoch od soboty do soboty.

Počas Veľkej Noci sa každý objekt prenajíma samostatne ako celok.

Počas Silvestrovského týždňa sa každý objekt prenajíma samostatne ako celok (platí sa plná obsaditeľnosť objektu, 4. resp. 5 osôb).

Interiér:   V prvom objekte sa nachádzajú štyri miestnosti: kuchynka s predsieňou, toaleta s kúpeľňou, obývacia izba a spálňa na poschodí. Všetky izby sú veľmi pekne zariadené

V druhom objekte je kuchynská linka súčasťou obývacej izby, ďalšie miestnosti sú toaleta s kúpeľňou a spálňa na poschodí. Rovnako ako v prvom objekte je aj tu kvalitné zariadenie, vybrané tak, aby ste sa tu cítili ako doma a nič vám nechýbalo.

Exteriér:   Súčasťou objektov je záhrada, kde sa môžu vyšantiť vaše deti, parkovanie pre vaše autá a miestnosť pre lyže, či bicykle. Parkovanie automobilov, uskladnenie lyží a bicyklov je bezplatné.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Liptovský Ján:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Nízkych Tatrách (Jánska dolina, vyhliadkové vrchy Poludnica, Ďumbier, Chopok a Krakova hoľa), rekreačné možnosti obce Liptovský Ján (termálny prameň Kaďa, letné termálne kúpalisko TERMAL RAJ, pitný minerálny prameň Teplica, krytá plaváreň s minerálnou vodou v hoteli Sorea Máj), priehrada Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 10 km, Aquapark Tatralandia - 12 km, Vodný park Bešeňová - 23 km, letné atrakcie strediska Jasná-Nizke Tatry - 25 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Javorovica-Jánska dolina, Opalisko-Závažná Poruba - 7 km, Ski Iľanovo-Košútovo - 10 km, Ski areál Žiar-Dolinky - 12 km, Ski Žiarce-Pavčina Lehota - 14 km, Jasná-Chopok Sever - 25 km, svah pre deti - pri obci, bežkárske trate - pri obci.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: historické objekty obce Liptovský Ján, Jánska dolina, Stanišovská jaskyňa - 2 km, hrad Liptovský Hrádok - 7 km, mesto Liptovský Mikuláš (Mikulášska mučiareň, Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva, Župný dom, areál vodných športov, Galéria P. M. Bohúňa, Múzeum Janka Kráľa) - 7 km, Múzeum liptovskej dediny v Pribyline - 12 km, horská bobová dráha Pavčina Lehota - 14 km, Demänovská dolina (Demänovská jaskyňa slobody, Demänovská ľadová jaskyňa) - 21 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky