Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie pre rybárov pri Vojčianskom jazere - A013

      
 


Poloha:   chata-rekreačný dom na brehu Vojčianskeho jazera vo Vojke nad Dunajom. Chata je situovaná v súkromnej rekreačnej zóne s limitovaným počtom objektov určených na rekreačné účely. Rekreačný areál je oplotený, pri vchode do areálu je rampa a strážna služba. Chata sa momentálne neprenajíma.

Jazero Vojka sa nachádza medzi Dunajom a jeho kanálom, voda v jazere je číra a pláž je trávnatá. V okolí jazera sú lesy a lúky. Pozdĺž Dunaja je hrádza s kompou a traťou pre cyklistov. Areál Divoká voda ponúka kajaky, rafting, surfing, lukostreľbu, detské zoo, ihrisko, bazén a jazdy na poníkoch.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate-rekreačnom dome pre 8 osôb (6 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s kuchynskou a jedálenskou časťou, tri izby a kúpeľňa so sprchovacím kutom a WC.

Kuchynská časť je kompletne zariadená, teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchynskej časti i sociálnom zariadení. Chata má elektrické vykurovanie. Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • krátkodobé ubytovanie (2 až 4 noci): 70,00 € / chata na noc
  • ubytovanie na 5 a viac nocí: 65,00 € / chata na noc
Domáci štvornohý miláčik je povolený za cenu 2 € na deň.
Majiteľ požaduje kauciu 100 € (bude Vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s kuchynskou a jedálenskou časťou (rozťahovací gauč ako prístelka pre 2 osoby, elektrický sporák, mikrovlnka, chladnička, mraznička), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

1. PODLAŽIE: tri 2-lôžkové izby. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok, terasa, gril, záhradný nábytok, detský kútik. Parkovanie osobných automobilov pri chate.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Vojka nad Dunajom:

LETO: jazero Vojka (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie), Dunajská cyklistická cesta (cykloturistia a kolieskové korčule), kompa vo Vojke, Šulianske jazero (prírodné kúpanie, rybolov) - 2 km, rybolov (jazero Vojka, Šulianske jazero, okolité ramená Dunaja), golfové ihrisko (Golf Resort Báč) - 3 km, potápanie v neďalekých jazerách, Thermalpark Dunajská Streda - 12 km, Termálne kúpalisko Gabčíkovo - 20 km.

Infraštruktúra:   obchod 400 m, reštaurácia 400 m, pošta 400 m, autobus 400 m.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky