Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Rekreačný dom v Lúčkach pri Bešeňovej - A010

      
 


Poloha:   rekreačný dom na okraji kúpeľnej obce Lúčky neďaleko Ružomberka, na rozhraní Liptova a Oravy, iba 5 km od Gino Paradise Bešeňová.

Popis:    celoročné ubytovanie v trojizbovom rekreačnom dome základného štandardu pre 12 osôb (11 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii sú tri izby, kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským stolom, kúpeľňa s vaňou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, samostatné WC. Rekreačný dom sa prenajíma ako celok aj po izbách.

Rekreačný dom má ústredné elektrické vykurovanie, teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Každá izba je vybavená FTV.

Cenník:    CENNÍK UBYTOVANIA .

Interiér:

Na jednej chodbe sa nachádza 3-lôžková a 4-lôžková izba (možnosť jednej prístelky), ktoré majú spoločnú kúpeľňu s vaňou a samostatné WC.

Samostatná štvorlôžková izba má svoju kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC.

Kuchyňa s jedálenským stolom je spoločná pre všetky tri izby a je vybavená riadom na prípravu jedla, chladničkou, mrazničkou, elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, a el. kanvicou. (rozloženie miestností).

Exteriér:    Oplotený pozemok s dvorom, ohnisko s posedením, gril, záhradný nábytok. Parkovanie osobných automobilov priamo pri dome.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Lúčky:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Nízkych Tatrách, Chočských vrchoch (Veľký Choč) a Západných Tatrách, Kúpele Lúčky, AQUA-VITAL Park Lúčky, termálne jazierko Kalameny - 2 km, Vodný park Bešeňová - 4 km, priehrada Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 11 km, Bike Park Malinô Brdo (zjazdové bicyklovanie, horské terénne kolobežky, horská cyklistika, lanová dráha) - 14 km, Priehrada Hrabovo (prírodné kúpanie, rybolov) - 15 km, Aquapark Tatralandia - 16 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Park Ružomberok - 14 km, Opalisko-Závažná Poruba - 28 km, SKI FUN Liptovské Revúce - 34 km, Chopok Sever-Jasná - 35 km, lokálne lyžiarske vleky Lúčky, Turík, Partizánska Ľupča, Prosiek.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: lúčanský travertínový vodopád - 2 km, Liptovský hrad - 2 km, Bešeňovské travertíny - 4 km, Kvačianska a Prosiecka dolina - 7 km, archeologická lokalita Havránok - 12 km, pamiatková rezervácia ľudovej architektúry Vlkolínec - 18 km, mesto Ružomberok - 10 km, mesto Liptovský Mikuláš - 20 km, Demänovská jaskyňa slobody - 22 km, Demänovská ľadová jaskyňa - 25 km.

Infraštruktúra:   obchod 600 m, autobus 200 m, reštaurácia 1,5 km, pošta 600 m.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):

© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky