Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

SPOLUPRÁCA S HOLIDAYREAL - PROVÍZNY PREDAJ

Vážení ubytovatelia a majitelia rekreačných nehnuteľností,

ponúkame Vám spoluprácu pri obsadzovaní voľných termínov Vašej chaty, chalupy, drevenice alebo iného ubytovacie zariadenia.

Celá činnosť Agentúry HolidayREAL je pre Vás ZDARMA. Nepožadujeme výhradné zastúpenie a rešpektujeme Vaše doterajšie záväzky.

Pre nadviazanie vzájomnej spolupráce je potrebné, aby ste nám doručili formulár Popis objektu a fotografie Vášho ubytovacieho zariadenia. Zaradenie Vášho ubytovacieho zariadenia do elektronického katalógu Agentúry HolidayREAL je BEZPLATNÉ.

V prípade, že nemáte možnosť uvedené dokumenty vytlačiť, kontaktujte nás a my Vám ich zašleme poštou.

Všetky dôležité organizačné, platobné a stornovacie podmienky sú uvedené vo Všeobecných podmienkach. Prosíme Vás o ich dôkladné preštudovanie, aby sme predišli prípadným nedorozumeniam. V prípade akýchkoľvek nejasností nás prosím kontaktujte.

Našu službu ponúkame na Internete. Po doručení všetkých potrebných dokumentov zaradíme Vašu chatu, chalupu, drevenicu či iné ubytovacie zariadenie do elektronického katalógu Agentúry HolidayREAL.

Ďakujeme za Váš záujem o spoluprácu s Agentúrou HolidayREAL. Veríme, že Vaša chata, chalupa, drevenica, ubytovanie v súkromí, alebo apartmán poskytne i vďaka nám ubytovanie pre veľa klientov, ktorí si užijú fantastickú dovolenku na Slovensku.

SPOLUPRÁCA S HOLIDAYREAL - PRIAMY KONTAKT NA UBYTOVATEĽA

Niektorí ubytovatelia požadajú, aby ich chata či chalupa mala v elektronickom katalógu Agentúry HolidayREAL uvedené kontaktné informácie na ubytovateľa.

Rozhodli sme sa dať zelenú požiadavkám na prezentáciu ubytovania s uvedením priameho kontaktu na ubytovateľa a preto Vám ponúkame zaradenie Vašej chaty, chalupy, drevenice či iného ubytovacieho zariadenia do elektronického katalógu Agentúry holidayREAL za jednotnú cenu 50 € na 1 rok.

V tejto cene je zahrnuté vytvorenie prezentácie ubytovacieho zariadenia, zaradenie do katalógu na portáli www.SlovenskaDovolenka.sk.

Súčasťou ceny je i pravidelná aktualizácia obsadenosti a úprava prezentácie pri vykonaní zmien v ubytovacom zariadení.

Podobne ako pri províznej spolupráci je potrebné, aby ste nám doručili formulár Popis objektu a fotografie Vášho ubytovacieho zariadenia. Po vytvorení prezentácie budeme s Vami konzultovať správnosť jej obsahu.

V prípade, že nemáte možnosť uvedené dokumenty vytlačiť, kontaktujte nás a my Vám ich zašleme poštou.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY - INÉ MOŽNOSTI PROPAGÁCIE VAŠEJ CHATY

Čo získate z doplnkových služieb? Zaradenie chaty na úvodnú stranu alebo do špecializovaných kategórií zvýši počet osôb ktoré si prezreli prezentáciu Vášho ubytovacieho zariadenia a tým sa zvýši aj počet objednávok.

Titulná chata v kategórii "Akciová ponuka ubytovania" - 10,00 € na 1 mesiac. Odkaz na túto kategóriu sa nachádza v hornej časti navigačnej lišty a je dostupný z každej podstránky. Vaša chata bude uvedená v tejto kategórii na 1. mieste.

Titulná chata v jednej z kategórií "Lacné chaty", "Luxusné chaty", "Chaty pri vode" a "Chata týždňa" - 20,00 € na 1 mesiac. Tieto kategórie sa nachádzajú v navigačnej lište a sú dostupné z úvodnej stránky a z každej podstránky. Úvodná fotografia Vašej chaty spolu s odklikom na prezentáciu bude zobrazená na úvodnej strane a na každej podstránke. Zároveň bude Vaša chata umiestnená na 1. mieste príslušnej kategórie.

Úvodná strana - 20,00 € na 1 mesiac. Obrázok Vašej chaty spolu s popisom a možnosťou prekliku na kompletnú prezentáciu bude zobrazený na úvodnej strane.

ZAČÍNAME ZÍSKAVAŤ PRÍJMY Z PRENÁJMU CHATY ALEBO CHALUPY

Ubytovanie v chatách, chalupách, alebo na súkromí má na Slovensku dlhú tradíciu ešte z čias bývalého Československa. Rozmohlo sa vo všetkých lokalitách a nie je výsadou iba známych rekreačných oblastí. Obľúbené je najmä pre obrovské rekreačno-turistické možnosti Slovenska a z finančných dôvodov. Veď "lacná dovolenka pri mori s vlastnými potravinami" je finančne náročnejšia ako kvalitné ubytovanie v typickej slovenskej chate či chalupe.

Mnohí majitelia si myslia, že prenajímať sa dajú iba chaty a chalupy v blízkosti známych rekreačných oblastí. Faktom je, že dopyt po rekreačných ubytovacích zariadeniach v blízkosti väčších miest neustále stúpa. Podniková sféra ich využíva na firemné stretnutia a opekačky, rodiny s deťmi na rekreáciu. Ťažiskom ich využitia sú krátkodobé a víkendové pobyty, eliminuje sa tým potreba dodatočného programového vyplnenia času pre dovolenkárov. Dobre interiérovo i exteriérovo vybavená chata v blízkosti mesta dokáže svojmu majiteľovi zabezpečiť slušný benefit.

Skôr ako začnete získavať príjmy zo svojej chaty či chalupy, mali by ste sa oboznámiť so základnými právnymi, účtovnými a daňovými informáciami. Pripravili sme pre Vás sériu krátkych článkov:

1. Čo je to prenájom chaty

2. Prenajímam chatu, musím mať živnosť?

3. Registračná povinnosť prenajímateľov

4. Ako účtovať príjmy z prenájmu chaty

5. Zdaňovanie príjmov z prenájmu

6. Ako vytvoriť správnu cenu prenájmu chaty

7. Stránky s priamym kontaktom na ubytovateľa
© 2007 - 2017 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku