Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v dvoch chatách v Slovenskom Krase - A286

      


Poloha:   dve samostatné chaty so spoločným vonkajším bazénom v obci Lúčka pri Rožňave v Slovenskom Krase.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvoch samostatných chatách. Každá chata je určená pre 6 osôb a pozostáva zo spoločenskej miestnosti s kompletne zariadenou kuchynskou časťou a dvoch izieb s vlastným sociálnym zariadením.

Chaty sú vykurované elektrickými konvektormi, dokurovanie zabezpečuje krbová pec v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnych zariadeniach.

Cenník:   ceny sú uvedené za jednu chatu (max. 6 osôb) celoročne:
  • 1 noc: 110,00 € / chata na noc
  • 2 - 3 noci: 90,00 € / chata na noc
  • 4 a viac noci: 80,00 € / chata na noc
  • Vianoce a Veľká noc: dohodou
  • Silvestrovský týždeň: dohodou
Domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 5,00 € na deň.
Rekreačný poplatok platený obci 0,40 € za osobu na deň.
Vonkajší bazén (iba počas letnej sezóny) v cene ubytovania.
Vykurovanie je zabezpečené krbovou pecou (drevo je v cene ubytovania). Pri vykurovaní elektrickými konvektormi sa elektrická energia hradí samostatne.

Interiér:   spoločenská miestnosť (FTV, krbová pec) prepojená s kompletne zariadenou kuchynskou časťou, dve 3-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, umývadlo, WC), dreváreň pre úschovňu bicyklov a lyží.

Exteriér:   zatrávnené voľné priestranstvo, vonkajší bazén (prevádzkovaný iba počas letnej sezóny), letný altánok, gril. Parkovanie automobilov pri chate.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Lúčka, okres Rožňava, Slovenský Kras:

TURISTICKÉ ATRAKCIE: kaštieľ Betliar, hrad Krásna Hôrka, strážna veža v Rožňave, Gombasecká jaskyňa, Ochtinská aragonitová jaskyňa, Dobšinská ľadová jaskyňa, jaskyňa Domica, Palcmanská maša, Krásnohorská jaskyňa, Zádielská tiesňava, Turiansky hrad.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky