Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chalupe v Terchovej-Biely Potok - A281

      


Poloha:   chalupa na prenájom v okrajovej a tichej časti obce Terchová-Biely Potok v Národnom parku Malá Fatra. Chalupa je určená iba pre hostí a nachádza sa v blízkosti turistických chodníkov s priamym výhľadom na vyhliadkový vrchol Malý Rozsutec. Chalupa sa momentálne neprenajíma.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chalupe pre 10 osôb (6 stálych lôžok + 4 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 2 izby, kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským stolom, kúpeľňa a samostatné WC.

Chalupa je vykurovaná teplovzdušným krbom s rozvodmi teplého vzduchu do izieb. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chaty je FTV v spoločenskej miestnosti.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 10,00 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 10,00 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 10,00 € / osoba na noc
  • krátkodobé ubytovanie a pri nízkom počte ubytovaných: 13,00 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 544,00 € / objekt na noc, max. 8 osôb, max. 4 noci, len rodiny.
Rekreačný poplatok obci 0,60 € za osobu na deň.
Domáci štvornohý miláčik nie je povolený.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom a s výstupom na letnú terasu (FTV, rozťahovací gauč ako prístelka pre 2 osoby), kuchyňa (plynový sporák s elektrickou rúrou, rýchlovarná kanvica, chladnička, jedálenský stôl), kúpeľňa s umývadlom a sprchovacím kútom, samostatné WC.

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba (3 x samostatné lôžko, 1 x prístelka), 4-lôžková izba (3 x samostatné lôžko, 1 x prístelka). Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, letná terasa, záhradný krb, záhradné posedenie. Parkovanie osobných automobilov pri chalupe aj v zimnom období.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Terchová:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Malej Fatre (Chleb, Veľký Fatranský Kriváň, Malý Fatranský Kriváň, Veľký Rozsutec, Malý Rozsutec, Minčol, Poludňový grúň, Grúň, Diery), Vodný svet a relaxačné centrum Terchovec v Terchovej (športová hala, tenis squash, bowling, biliard, plavecko-relaxačný bazén s dĺžkou 17,5 m, detský bazén, masážno-relaxačný bazén, vaňové vírivky, fínske sauny, parná sauna, masáže), letné športové aktivity strediska Šport centrum Lučivná - 10 km, Párnické jazerá (rybolov) - 20 km, Aquapark AquaRelax Dolný Kubín - 29 km, Vodný park Bešeňová - 57 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Gavurky-Terchová (lyžiarske stredisko vhodné pre začiatočníkov), Vrátna Free Time Zone - 6 km Šport centrum Lučivná - 10 km, Ski centrum Kozinec-Zázrivá - 10 km, Ski centrum Kuzmínovo-Dolný Kubín - 29 km, SKI PARK Kubínska hoľa - 30 km, bežkárske trate - v okolí Terchovej, lyžiarsky svah pre deti (Terchová Biely Potok).

TURISTICKÉ ATRAKCIE: atrakcie rázovitej obce Terchová (Múzeum J. Jánošíka, Jánošíkove diery, Kostol sv. Cyrila a Metoda, oddychové centrum), rázovitá obec Zázrivá - 10 km, Budatínsky zámok - 25 km, hrad Strečno - 30 km, Oravský hrad - 35 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A281 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky