Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v apartmáne na Donovaloch - A281

      
 


Poloha:   dvojizbový apartmán v apartmánovom dome Tatran na Donovaloch s výhľadom na hory a zjazdovku lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly. Apartmán je situovaný cca 150 metrov od lyžiarskeho strediska.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojizbovom aprtmáne s rozlohou 55 m2 a s maximálnou kapacitou 6 osôb. K dispozícii je spálňa s manželským lôžkom, obývacia časť s manželským lôžkom a rozťahovacou pohovkou pre 2 osoby, kompletne zariadená kuchynská časť (kuchynský riad, chladnička, rýchlovarná kanvica), kúpeľňa s vaňou (sprchovacím kútom) a veľká slnečna terasa.

Apartmán je situovaný na prízemí apartmánového domu. K apartmánu patrí uzamykateľná miestnosť na odloženie lyží, bicyklov a iných športových potrieb.

Súčasťou vybavenia apartmánu je bezplatné wifi pripojenie na internet a FTV. Uteráky a posteľná bielizeň je zahrnutá v cene ubytovania.

Cenník:    ceny sú uvedené za celý apartmán na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 70,00 € / apartmán na noc, 4 osoby, prístelka 5 a 6 osoba 5,00 € na noc
  • zimná sezóna: 95,00 € / apartmán na noc, 4 osoby, prístelka 5 a 6 osoba 5,00 € na noc
  • mimosezóna: 60,00 € / apartmán na noc, 4 osoby, prístelka 5 a 6 osoba 5,00 € na noc
  • Silvestrovský týždeň: dohodou
Domáci štvornohý miláčik nie je povolený.
Majiteľ požaduje kauciu 100 € (bude Vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).

Rekreačné možnosti v okolí rekreačného strediska Donovaly:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy vo Veľkej Fatre (Nová Hoľa, Kozí chrbát, Prašivá, Šachtičky) a Nízkych Tatrách, možnosti rekreačného strediska Donovaly (krytý bazén, sauna, wellnes, fitness, masáže), rybolov (priehrada Motyčky, pstruhový revír na stojacej vode) - 5 km, prírodné kúpalisko (Banská Bystrica) - 26 km, Bike Park Malinô Brdo (zjazdové bicyklovanie, horské terénne kolobežky, horská cyklistika, lanová dráha) - 28 km, Hrabovská priehrada (prírodné kúpanie, rybolov) - 28 km, Vodný park Bešeňová - 36 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Park Snow Donovaly, Ski Turecká-Krížna - 13 km, SKI FUN Liptovské Revúce - 20 km, Ski Šachtičky - 25 km, Športcentrum Selce-Čachovo - 26 km Ski Park Ružomberok - 28 km, bežkárske trate - v okolí.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: atrakcie rekreačného strediska Donovaly (rozprávkový svet Habakuky, paragliding, bowling, jukebox-karaoke, laserová strelnica, vyhliadkové lety balónom), prameň minerálnej vody Jozef (bývalé Kúpele Korytnica) - 5 km, Majerova skala (jedinečný skalný útvar vo Veľkej Fatre) - 12 km, pamiatková rezervácia ľudovej architektúry Vlkolínec - 20 km, Harmanecká jaskyňa - 19 km, mesto Banská Bystrica (Múzeum SNP, Stredoslovenské múzeum, Štátna galéria Banská Bystrica, Mestský hrad Banská Bystrica) - 25 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A281 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky