Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v chalupe pri Trenčíne - A280

      


Poloha:   chalupa na lúke pri lese, v osade Peťovka pri obci Motešice, v okrese Trenčín. Chalupa je situovaná na tichom mieste na spoločnom pozemku s rodinným domom majiteľa.

Chalupa sa prenajíma počas letnej sezóny, letnej a zimnej mimosezóny a Silvestrovského týždňa.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chalupe základného štandardu pre 8 osôb (5 stálych lôžok + 3 prístelky). K dispozícii je obývacia miestnosť s krbom, spálňa, podkrovná spálňa, kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa s WC a predsieň.

Chalupa je vykurovaná krbom v obývacej miestnosti. Studená pitná voda je dostupná v kuchyni, teplá voda je dostupná v kúpeľni (elektrický zásobníkový bojler 80 litrov v kuchyni). Súčasťou zariadenia chaty je FTV.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chalupu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 55,00 € / chalupa na noc
  • zimná sezóna: neprenajíma sa
  • mimosezóna: 55,00 € / chalupa na noc
  • pobyt na 1 noc: 88,00 € / chalupa na noc
  • dlhodobý prenájom: 250,00 € / chalupa na mesiac
  • Silvestrovský týždeň: 110,00 € / chalupa na noc, min. 3 noci
Domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 1,50 € na deň (iba ak sa znáša s inými psami).
Majiteľ požaduje kauciu 100 € (bude Vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).

Interiér:
PRÍZEMIE: predsieň, kuchyňa (plynový sporák (bez rúry), sporák na tuhé palivo, elektrická dvojplatnička, varná kanvica, mikrovlnka, chladnička), 2-lôžková spálňa (2 x samostatné lôžko, rozťahovací gauč ako prístelka pre 2 osoby) kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

PODKROVIE: 3-lôžková podkrovná spálňa (3 x samostatné lôžko, 1 x prístelka). Schody do podkrovia sú rebríkového typu a sú strmé.

Exteriér:   oplotený pozemok so zatrávneným dvorom, terasa, ohnisko s posedením, gril, záhradný nábytok. Parkovanie pre 1 osobný automobil v garáži pri chalupe, ostatné automobily na ulici pred chalupou.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Motešice v okrese Trenčín:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Strážovských vrchoch a Považskom Inovci, kúpeľné mesto Trenčianske Teplice (kúpele so zameraním na ochorenia pohybového aparátu, termálny bazén Grand, krytý bazén, detský bazén, tenis, sauna) - 14 km, priehrada Svinica (prírodné kúpanie, rybolov) - 8 km, rybolov (priehrada Baračka) - 16 km, Termálne kúpalisko Pažiť (Bánovce nad Bebravou) - 19 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: mesto Trenčín (Trenčiansky hrad, Galéria M.A. Bazovského) - 23 km, hrad Beckov - 34 km.

Infraštruktúra:   obchod 3 km, reštaurácia 3 km, pošta 3 km, autobus 2 km, vlak (Trenčianska Teplá) 12 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky