Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v areáli kúpaliska Patince - A279

      


Poloha:   rekreačný dom s dvoma samostatnými apartmánmi v areáli termálneho kúpaliska v Patinciach. Rekreačný dom je situovaný iba 80 metrov od plaveckého bazéna.

Popis:   celoročné ubytovanie v rekreačnom dome s dvoma samostatnými apartmánmi. Apartmán 1 je určený pre 4 osoby (4 stále lôžka) a Apartmán 2 pre 6 osôb (4 stále lôžka + 2 prístelky). Oba apartmány sú situované na prízemí rekreačného domu a majú samostatné vchody.

Rekreačný dom má centrálne vykurovanie. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia apartmánov je FTV.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 14,00 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 20,00 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 12,00 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: dohodou
Minimálny počet platiacich ubytovaných osôb je 2.

Interiér:
APARTMÁN 1 (4 osoby): samostatný vchod, kuchyňa s jedálenským stolom (el. dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), 4-lôžková izba (4 x samostatné lôžko), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, terasa so stolom a stoličkami.

APARTMÁN 2 (6 osôb): samostatný vchod, kuchyňa s jedálenským stolom (el. dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), dve 2-lôžkové izby (4 x samostatné lôžko, 1 x prístelka), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, terasa so stolom a stoličkami.

Exteriér:   voľné priestranstvo areálu termálneho kúpaliska v Patinciach, bazény s termálnou vodou, tobogány, volejbalové ihriská, tenisové kurty, prírodný amfiteáter, fitness, bufety, reštaurácie. Parkovanie pre 3 osobné automobily pri rekreačnom dome.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Patince:

LETO: Letné termálne kúpalisko Patince (pláže, rekreačný detský bazén, športový bazén, plavecký bazén, sedací bazén, malý destský bazén, tobogánový svet, ihriská, bufety a reštaurácie, vodné bicykle), Wellness centrum (bazénový svet, saunový svet, masáže, plážový volejbal, fitness, tenis, golf), cykloturistika (Podunajská časť Dunajskej cyklistickej cesty Komárno - Patince - Mužľa - Štúrovo), jazda na koni, vínna cesta, jazero Virt (prírodné kúpanie, rybolov) - 3 km, rieka Dunaj (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie, vodné športy, vyhliadkové plavby po Dunaji) - 3 km, rekreačný komplex Vadaš Štúrovo (termálne kúpalisko Vadaš) - 34 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Národná kultúrna pamiatka Rímsky vojenský tábor v Iži - 5 km, mesto Komárno (Komárňanský pevnostný systém, Podunajské múzeum Komárno) - 13 km, Štúrovo (Most Márie Valérie, Kalvária, Ostrihomská bazilika) - 34 km.

Infraštruktúra:   obchody a reštaurácie sa nachádzajú v areáli termálneho kúpaliska, pošta 1 km, autobus 100 m, vlak 10 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky