Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chalupe v Malej Fatre - A278

      


Poloha:   chalupa na okraji obce Belá v Malej Fatre, iba 7 km od rázovitej obce Terchová.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chalupe pre 18 osôb (12 stálych lôžok + 6 prísteliek). K dispozícii sú dva samostatné apartmány: apartmán na prízemí chalupy pre 10 osôb a apartmán v podkroví pre 8 osôb. Apartmány majú samostatné vchody. Chalupu je možné prenajať ako celok alebo aj po apartmánoch.

Chalupa je vykurovaná teplovzdušným krbom s rozvodmi teplého vzduchu, dokurovanie je zabezpečené elektrickými radiátormi. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyniach i v sociálnych zariadeniach. Súčasťou zariadenia chalupy je SAT-FTV a prípojka na internet.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc:
  • letná sezóna: 9,00 € / osoba na noc, resp. 180,00 € / chalupa na noc
  • zimná sezóna: 10,00 € / osoba na noc, resp. 200,00 € / chalupa na noc
  • mimosezóna: 9,00 € / osoba na noc, resp. 160,00 € / chalupa na noc
  • Silvestrovský týždeň: 18,00 € / osoba na noc
Vo vykurovacom období je spoplatnená spotrebovaná elektrická energia.
Domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 1,50 € na deň.

Interiér:
APARTMÁN NA PRÍZEMÍ (8 stálych lôžok + 2 prístelky): dve samostatné bunky predelené spoločenskou miestnosťou s teplovzdušným krbom (rozťahovací gauč ako prístelka pre 2 osoby). Každá bunka obsahuje dve 2-lôžkové izby (manželské lôžko), kompletne zariadenú kuchyňu (el. sporák, indukčný varič, el. rúra, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička) a kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC.

APARTMÁN V PODKROVÍ (4 stále lôžka + 4 prístelky): spoločenská miestnosť s kompletne zariadenou kuchynskou časťou (4 x prístelka, indukčný varič, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička), spálňa (4 x lôžko), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Schody do podkrovia sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok, záhradný altánok s krbom, hojdačka, pieskovisko, kotlina na guláš. Parkovanie pre 4 osobné automobily pri chalupe aj v zimnom období.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Belá v Malej Fatre:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Malej Fatre (Chleb, Veľký Fatranský Kriváň, Malý Fatranský Kriváň, Veľký Rozsutec, Malý Rozsutec, Minčol, Poludňový grúň, Grúň, Diery), prírodné zvláštnosti v blízkosti obce Belá (vodopády Belská, Belské skaly, minerálna voda Lysica, Belská dolina, Bránica, Jánošíkove diery), Vodný svet a relaxačné centrum Terchovec v Terchovej (športová hala, tenis squash, bowling, biliard, plavecko-relaxačný bazén s dĺžkou 17,5 m, detský bazén, masážno-relaxačný bazén, vaňové vírivky, fínske sauny, parná sauna, masáže) - 7 km, letné aktivity strediska Vrátna Free Time Zone - 12 km, letné športové aktivity strediska Šport centrum Lučivná - 22 km, Párnické jazerá (rybolov) - 27 km, Aquapark AquaRelax Dolný Kubín - 37 km, Vodný park Bešeňová - 63 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Gavurky-Terchová (lyžiarske stredisko vhodné pre začiatočníkov) - 7 km, Vrátna Free Time Zone - 12 km, Ski centrum Kozinec-Zázrivá - 17 km, Šport centrum Lučivná - 22 km, Ski centrum Kuzmínovo-Dolný Kubín - 37 km, SKI PARK Kubínska hoľa - 39 km, bežkárske trate - v okolí Belej, lyžiarsky svah pre deti (Terchová Biely Potok) - 7 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: atrakcie rázovitej obce Terchová (Múzeum J. Jánošíka, Jánošíkove diery, Kostol sv. Cyrila a Metoda, oddychové centrum) - 7 km, hrad Strečno - 13 km, rázovitá obec Zázrivá - 17 km, Budatínsky zámok - 21 km, Oravský hrad - 44 km.

Infraštruktúra:   obchod 50 m, reštaurácia 200 m, pošta 100 m, autobus 100 m.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky