Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata pri Termálnom kúpalisku Vadaš Štúrovo - A276

      


Poloha:   chata na okraji obce Kamenica nad Hronom, iba 4 km od Termálneho kúpaliska Vadaš Štúrovo. Z chaty je priamy výhľad na Ostrihomskú katedrálu.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 10 osôb (10 stálych lôžok). K dispozícii je spoločenská miestnosť, 3 izby, jedálenská časť, kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa s WC, samostatné WC a vstupná chodba.

Chata je vykurovaná teplovzdušným krbom v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc:
  • letná sezóna (júl, august): 550,00 € / chata na 7 nocí
  • víkendový pobyt (september - jún): 200,00 € / chata na 2 noci
  • Veľká noc: 440,00 € / chata na 4 noci
  • Silvestrovský pobyt: 440,00 € / chata na 3 noci
Spotrebovaná elektrická energia sa platí samostatne.
Domáci štvornohý miláčik povolený iba po dohode s majiteľom chaty.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom (SAT-FTV), jedáleň, kuchyňa (plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnka, hriankovač, rýchlovarná kanvica, mixér, chladnička s mrazničkou), kúpeľňa so sprchovacím kútom a oddeleným WC (sušiak na prádlo), vstupná chodba.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba (SAT-FTV), 3-lôžková izba, 5-lôžková izba, WC s umývadlom. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok s udržiavanou záhradou, veľký prístrešok s posedením, (grilovanie, varenie gulášu), vínna pivnica, šmýkačka s hojdačkami, pieskovisko. Parkovanie pre 2 automobily na uzamykateľnom parkovisku pri chate.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Kamenica nad Hronom:

turistika v Národnej prírodnej rezervácii Kováčovské kopce (značený turistický chodník), Termálne kúpalisko Vadaš Štúrovo (termálne bazény, krytá plaváreň, toboganový svet, wellness, detské a rodinné atrakcie, minigolf, tenis) - 4 km, mesto Štúrovo (most Márie-Valérie) - 4 km, Ostrihom (aquapark AQUA Spa Sziget Ostrihom, Ostrihonmská katedrála, kultúrne pamiatky) - 7 km, rybolov (sútok hrona s Dunajom - celoštátna povolenka) - v obci.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky