Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v apartmánoch na Liptove - A273

      


Poloha:   tri apartmány v rodinnom dome na okraji obce Trstené (pri potoku) na Liptove (neďaleko Bobrovca), iba 3 km od Aquaparku Tatralandia.

Popis:   celoročné ubytovanie v troch apartmánoch rodinného domu. Apartmán A poskytuje ubytovanie pre 10 osôb v troch izbách, Apartmán B pre 8 osôb v dvoch izbách a Apartmán C pre 8 osôb v dvoch izbách. Všetky tri apartmány majú samostatné vchody a sú vybavené kompletne zariadenou kuchynkou. Zvyšné časti rodinného domu obývajú majitelia.

Apartmány majú centrálne vykurovanie. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchynkách i v sociálnych zariadeniach. Súčasťou zariadenia apartmánov je SAT-FTV a bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 10,00 € / osoba na noc, krátke pobyty 12,00 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 10,00 € / osoba na noc, krátke pobyty 12,00 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 10,00 € / osoba na noc, krátke pobyty 12,00 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: dohodou
Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na noc.
Ubytovanie možné aj na 1 noc.
Domáci štvornohý miláčik (iba malá rasa) povolený za cenu 3,00 € na noc.
Zľavy v rámci Liptov Region Card.

Interiér:
APARTMÁN A (1. podlažie): spoločenská miestnosť s kuchynskou časťou (jedálenský stôl, keramická varná doska, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom, SAT-FTV), dve 3-lôžkové izby (manželské lôžko, samostatné lôžko), jedna 4-lôžková izba (manželské lôžko, poschodová posteľ), kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC, balkón.

APARTMÁN B (prízemie): dve 4-lôžkové izby (manželské lôžko, rozťahovací gauč pre 2 osoby, každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, SAT-FTV, DVD), spoločná kuchynka pre obe izby (keramická varná doska, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), terasa.

APARTMÁN C (1. podlažie): dve 4-lôžkové izby (manželské lôžko, rozťahovací gauč pre 2 osoby, každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, SAT-FTV, DVD), spoločná kuchynka pre obe izby (keramická varná doska, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), terasa.

Exteriér:   oplotený pozemok so zatrávnenou časťou, altánok s posedením, gril pre každý apartmán, ohnisko, detský kútik (pieskovisko, hojdačka, trampolína, detská lezecká stena), nafukovací bazén s priemerom 2 m.

Galéria:
Rekreačný dom na Liptove 01
Ubytovanie v apartmánoch rodinného domu v obci Trstené na Liptove v Nízkych Tatrách 02
Ubytovanie v apartmánoch rodinného domu v obci Trstené na Liptove v Nízkych Tatrách 03
Ubytovanie v apartmánoch rodinného domu v obci Trstené na Liptove v Nízkych Tatrách 04
Ubytovanie v apartmánoch rodinného domu v obci Trstené na Liptove v Nízkych Tatrách 05
Ubytovanie v apartmánoch rodinného domu v obci Trstené na Liptove v Nízkych Tatrách 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky