Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v apartmáne na Liptove - A270

      


Poloha:   apartmánové ubytovanie v rodinnom dome majiteľov v obci Potok pri Bešeňovej na Liptove, iba 2 km od priehrady Liptovská Mara.

Popis:   ubytovanie v apartmáne rodinného domu, počas nevykurovacej sezóny, pre 4 osoby (2 stále lôžka + 2 prístelky). K dispozícii je obývacia izba, kuchynská časť a kúpeľňa s WC. Apartmán má samostatný vstup v zadnej časti rodinného domu.

Ubytovanie je vhodné pre rekreačné aj pre pracovné účely.

Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchynskej časti i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia apartmánu je FTV.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 11,00 € / osoba na noc
  • nevykurovacia mimosezóna: 11,00 € / osoba na noc

Interiér:   obývacia miestnosť (manželské lôžko, rozťahovacia sedačka ako prístelka pre 2 osoby) kuchynská časť (elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, pred vstupom do apartmánu sa nachádza terasa s vonkajším posedením. K dispozícii je ďalšie vonkajšie posedenie na dvore, ohnisko, gril a hojdačka. Parkovanie pre 2 osobné automobily pri apartmáne aj v zimnom období.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy na Liptove, v Nízkych Tatrách a Západných Tatrách (vyhliadkový vrchol Chopok, Kvačianska dolina a Prosiecka dolina), Gino Paradise Bešeňová - 2 km, priehrada Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 4 km, Lúčky (Kúpele Lúčky, termálne kúpalisko, Vitalpark Lúčky) - 8 km, Kalameny (prírodná termálna voda) - 8 km, Aquapark Tatralandia - 8 km, jazda na koni (Sielnica) - 5 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Bešeňovské travertíny - 2 km, Vlkolínec (obec zapísaná v zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO) - 8 km, Lúčanské travertíny - 8 km, Archeoskanzen Havránok (keltská osada) - 8 km, hrad Likava - 10 km, Demänovská dolina (Demänovská jaskyňa Slobody, Demänovská ľadová jaskyňa) - 30 km, atrakcie rekreačného strediska Donovaly - 35 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 700 m, obchod - 2 km, pohostinstvo 2 km, pošta 2 km, zastávka autobusu 100 m, vlak (Liptovská Teplá) 3 km.

Galéria:
Ubytovanie v súkromí v apartmáne rodinného domu v obci Potok pri Bešeňovej na Liptove 01
Ubytovanie v súkromí v apartmáne rodinného domu v obci Potok pri Bešeňovej na Liptove 02
Ubytovanie v súkromí v apartmáne rodinného domu v obci Potok pri Bešeňovej na Liptove 03
Ubytovanie v súkromí v apartmáne rodinného domu v obci Potok pri Bešeňovej na Liptove 04
Ubytovanie v súkromí v apartmáne rodinného domu v obci Potok pri Bešeňovej na Liptove 05
Ubytovanie v súkromí v apartmáne rodinného domu v obci Potok pri Bešeňovej na Liptove 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky