Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata Chalet Le Pre - A262

      


Chata Chalet Le Pre je luxusne zariadený rekreačný dom pre náročných klientov, ktorí oceňujú kvalitu, súkromie a príjemné prostredie. Nájdete ho na okraji malebnej obce Oščadnica.

Chalet Le Pre - Denná zóna: vznikla prepojením kuchyne, jedálenskej časti a obývačky do jedného celku - poskytuje tak veľmi spoločenský priestor, v ktorom sa nikto necíti izolovane.

Chalet Le Pre - Kuchyňa: spĺňa požiadavky 21. storočia a všetko vybavenie vrátane spotrebičov je najvyššej kvality. Medzi samozrejmosť patrí umývačka riadu, chladnička s mrazničkou amerického štýlu, výrobník ľadu, nadrozmerný kuchynsky sporák a veľkorysá pracovná plocha z granitu.

Chalet Le Pre - Relax: počas dlhých zimných večerov zabezpečí pohodlné posedenie pri krbe, domáce kino, Garlando futbal, stolové hry, ako aj rozmanitá kolekcia kníh, magazínov a DVD vo viacerých jazykoch. Pre tých, ktorí nemôžu ostať bez kontaktu so svetom je k dispozícii WiFi internet.

Chalet Le Pre - 4x Spálne: sú zariadené vkusným nábytkom, poskytujú dostatok úložného priestoru - postele s kvalitnými matracmi a lamelovými roštami zaručujú dokonalú relaxáciu počas spánku.

Chalet Le Pre - 2x Kúpeľne: predstavujú nadčasovú klasiku - obložené sú zmesou vápenca a pieskovca, samozrejmosťou je podlahové vykurovanie a kvalitné sanitárne vybavenie.

Chalet Le Pre - Terasa: milovníci al fresco stolovania si prídu na svoje na 70 m2 drevenej terase prístupnej z jedálne. K dispozícii majú teakový nábytok, slnečník a plynový gril. Na terase sa taktiež nachádza Jacuzzi (vonkajšia vírivá vaňa pre 6 osôb) - ideálne osvieženie pre deti počas horúcich letných dní alebo vynikajúci relax v zime pre rodičov pod holým nebom s pohárom vína po celodennej lyžovačke.

K dispozícii sú taktiež športové potreby (lopty, badminton), trampolína, preliezky a hojdačky.

Pohodlné parkovanie: rekreačný dom je celoročne prístupný autom, poskytuje dostatok parkovacieho miesta pre tri autá. Odpratávanie snehu v zime uľahčuje výkonná snežná fréza.

Cenník:   cenník ubytovania 2013.

Kontaktné údaje majiteľa:

Martin Randa
email: info@chalet-le-pre.com
web: www.chalet-le-pre.com
mobil: +421 904 937 841, +421 904 521 597

Galéria:
Chata na prenájom, ubytovanie a dovolenka na okraji obce Oščadnica pri lese 01
Chata na prenájom, ubytovanie a dovolenka na okraji obce Oščadnica pri lese 02
Chata na prenájom, ubytovanie a dovolenka na okraji obce Oščadnica pri lese 03
Chata na prenájom, ubytovanie a dovolenka na okraji obce Oščadnica pri lese 04
Chata na prenájom, ubytovanie a dovolenka na okraji obce Oščadnica pri lese 05
Chata na prenájom, ubytovanie a dovolenka na okraji obce Oščadnica pri lese 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky