Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v súkromí na Horehroní - A252

      


Poloha:   ubytovanie na súkromí v rodinnom dome na začiatku obce Dolná Lehota v okrese Brezno, 6 km od známeho rekreačného strediska Krpáčovo (Horehronie, južná strana Nízkych Tatier).

Popis:   celoročné ubytovanie v súkromí na 1. podlaží rodinného domu pre 10 osôb (10 stálych lôžok). Majitelia obývajú prízemie rodinného domu. Pre vstup do prenajímanej časti sa používa spoločný vchod s domácimi.

K dispozícii je obytná spoločenská izba, tri spálne, kuchynka a kúpeľňa s WC. Ubytovanie má centrálne vykurovanie, ktoré obsluhujú domáci. Súčasťou zariadenia ubytovania v súkromí je SAT-FTV a DVD prehrávač. V ubytovaní sa nefajčí.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 7,00 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 7,70 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 550,00 € / pobyt
Minimálny počet platiacich ubytovaných osôb je 4.
Domáci štvornohý miláčik je povolený za cenu 1,00 € na deň.

Interiér:   2-lôžková obytná spoločenská miestnosť, dve 2-lôžkové izby, 4-lôžková izba, kompletne zariadená kuchynka (plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička), kúpeľňa s vaňou a WC, chodba s posedením.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, pergola s posedením, gril, záhradný nábytok. Parkovanie pre 4 osobné automobily pri rodinnom dome.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Nízkych Tatrách (vyhliadkové vrcholy Ďumbier a Chopok), značené turistické chodníky (Vajskovská dolina, Kotliská, Baba, Skalka, Žiarska hoľa, Dve vody, Pálenice), jazero Krpáčovo (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 6 km, prírodné kupalisko v Podbrezovej - 6 km, Kúpele Brusno - 15 km, tenis - 6 km, jazda na koni - 12 km, sauna - 15 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Tále - 15 km, Ski centrum Mýto pod Ďumbierom - 15 km, Čertovica STIV - 20 km, Jasná Nízke Tatry - Chopok Juh - 20 km, lyžiarsky vlek Krpáčovo - 6 km, bežkárske trate v Osrblí - 12 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Bystrianska jaskyňa - 11 km, Kúpele Brusno - 12 km, Jaskyňa mŕtvych netopierov - 15 km, hrad Slovenská Ľupča - 20 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 2 km, obchod 500 m, pohostinstvo 300 m, pošta 2 km, zastávka autobusu 300 m, vlak (Lopej) 2 km.

Galéria:
Ubytovanie v súkromí rodinného domu na Južnej starne Nízkych Tatier 01
Ubytovanie v súkromí rodinného domu na Južnej starne Nízkych Tatier 02
Ubytovanie v súkromí rodinného domu na Južnej starne Nízkych Tatier 03
Ubytovanie v súkromí rodinného domu na Južnej starne Nízkych Tatier 04
Ubytovanie v súkromí rodinného domu na Južnej starne Nízkych Tatier 05
Ubytovanie v súkromí rodinného domu na Južnej starne Nízkych Tatier 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky