Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata v Chvojnici - A248

      


Poloha:   chata v chatovej oblasti na konci obce Chvojnica v okrese Prievidza, iba 22 km od Bojníc.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 9 osôb (7 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 2 izby, kompletne vybavená kuchynská časť prepojená so spoločenskou miestnosťou, kúpeľňa s WC a predsieň.

Chata je vykurovaná teplovzdušným krbom, dokurovanie zabezpečujú elektrické radiátory. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV a DVD prehrávač.

Cenník:   cena ubytovania na dopyt v závislosti na počte osôb, prenocovaní a sezóne.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom (rozťahovacia rohová sedacia súprava, konferenčný stolík, kreslo, SAT-FTV, DVD), kuchynská časť s jedálenským stolom prepojená so spoločenskou miestnosťou (el. dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, toastovač, hotdogovač, topinkovač, elektrický gril, na vyžiadanie el. rúra na pečenie a mixér), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, predsieň.

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba (manželské lôžko, 2 x samostatné lôžko, terasa), 3-lôžková izba (3 x samostatné lôžko). Súčasťou každej izby je vstavaná skriňa a nočný stolík ku každému lôžku a nočné lampy. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok, vonkajšie kryté posedenie s grilom, vonkajšia sprcha, záhradný nábytok so slnečníkom, hojdačka pre deti aj dospelých, detské pieskovisko. Parkovanie pre tri osobné autá pri chate.

Rekreácia:
TURISTICKÉ ATRAKCIE: turistické trasy a cyklotrasy v Strážovských vrchoch (Magura, Temešská skala), priehrada Poruba a Kanianka (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 15 km, Bojnice (Bojnický zámok, Zoologická záhrada, termálne kúpalisko, detský bazén) - 22 km, Aquapark Turčianske Teplice - 30 km, priehrada Nitrianske Rudno (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 35 km, jazda na koni (Kľačno) - 10 km.

ZIMA: lyžiarske vleky v obci Poruba a Kanianka - 15 km, lyžiarske strediská Ski Aréna Fačkovské sedlo-KĽak - 20 km, Čičmany - 25 km, bežkárske trate (Chvojnica) - 50 m.

Infraštruktúra:   reštaurácia 9 km, obchod 9 km, pohostinstvo 2 km, pošta 9 km, zastávka autobusu 2 km, vlak 9Nitrianske Pravno) 9 km.

Galéria:
Chata na prenájom a ubytovanie na Slovensku na chate v Chvojnici v Strážovských vrchoch 01
Chata na prenájom a ubytovanie na Slovensku na chate v Chvojnici v Strážovských vrchoch 02
Chata na prenájom a ubytovanie na Slovensku na chate v Chvojnici v Strážovských vrchoch 03
Chata na prenájom a ubytovanie na Slovensku na chate v Chvojnici v Strážovských vrchoch 04
Chata na prenájom a ubytovanie na Slovensku na chate v Chvojnici v Strážovských vrchoch 05
Chata na prenájom a ubytovanie na Slovensku na chate v Chvojnici v Strážovských vrchoch 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky