Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Rekreačný dom na Liptove - A247

      


Poloha:   rekreačný dom (zrekonštruovaný sedliacky dom) v centre obce Pavčina Lehota pri Demänovskej doline na Liptove v Nízkych Tatrách, iba 500 m od lyžiarskeho strediska Ski centrum Žiarce a 8 km od Jasná-Chopok Sever.

Popis:   celoročné ubytovanie na 1. podlaží rekreačného domu pre 24 osôb (16 stálych lôžok + 8 prísteliek). K dispozícii sú tri apartmány a jedna samostatná izba. Prízemie rekreačného domu využíva majiteľ na rekreačné účely. Ubytovacia časť má samostatný vchod. Rekreačný dom je možné prenajať ako celok, alebo aj po apartmánoch.

Súčasťou rekreačného domu je spoločenská miestnosť s krbom a bar, ktorý majiteľ na požiadanie jednorazovo poskytne pri dlhodobých skupinových prenájmoch.

Rekreačný dom má centrálne plynové vykurovanie. Súčasťou zariadenia rekreačného domu je SAT-FTV v každom apartmáne aj v samostatnej izbe. Schodisko do ubytovacej časti je štandardné so zábradlím.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 198,00 € / rekreačný dom na noc, alebo 11,00 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 264,00 € / rekreačný dom na noc, alebo 13,20 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 418,00 € / rekreačný dom na noc, min. 7 nocí
Minimálny počet ubytovaných osôb pri platbe za osoby na noc je 2 osoby pri ubytovaní v izbe a 4 osoby pri ubytovaní v apartmáne.
Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na deň.
Domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 2,00 € na deň.

Interiér:
APARTMÁN 1: spolu 4 stále lôžka + 2 prístelky. Obytná spoločenská miestnosť s kuchynskou časťou (poschodová posteľ, rozkladací gauč ako prístelka pre 2 osoby, FTV, elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), 2-lôžková izba (manželské lôžko, detská postieľka), kúpeľňa s umývadlom, sprchovacím kútom a WC.

APARTMÁN 2: spolu 2 stále lôžka + 2 prístelky. Obytná spoločenská miestnosť (rozkladací gauč ako prístelka pre 2 osoby, FTV), izba (2 x samostatné lôžko), predsienka (varná kanvica, elektrická dvojplatnička, chladnička), kúpeľňa s umývadlom, sprchovacím kútom a WC.

APARTMÁN 3: spolu 8 lôžok + 2 prístelky. Obytná spoločenská miestnosť s kuchynskou časťou (2 x samostatné lôžko, rozkladací gauč ako prístelka pre 2 osoby, FTV, elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), 4+2 lôžková izba (4 x samostatné lôžko, rozťahovací gauč ako prístelka pre 2 osoby), kúpeľňa s umývadlom, sprchovacím kútom a WC.

SAMOSTATNÁ IZBA: spolu 2 lôžka + 2 prístelky (manželské lôžko, rozťahovací gauč ako prístelka pre 2 osoby, FTV), kuchynský kútik (elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), kúpeľňa s umývadlom, sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, terasa, zastrešené vonkajšie posedenie so záhradným krbom, detský kútik. Parkovanie pre 5 osobných automobilov pri rekreačnom dome.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Nízkych Tatrách (vyhliadkový vrch Chopok, Demänovská dolina, Kvačianska dolina), Aquapark Tatralandia - 4 km, priehrada Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 5 km, krytý a detský bazén (Liptovský Mikuláš) - 3 km, tenis (Demänová) - 1 km, jazda na koni (Liptovský Mikuláš) - 4 km, Thermal park Bešeňová - 13 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski centrum Žiarce - 500 m, Jasná-Chopok Sever - 8 km, Ski Opalisko - Závažná Poruba (5 lyžiarskych vlekov, 5 zjazdoviek), Ski Liptovský Ján - Javorovica (4 lyžiarske vleky, 5 zjazdoviek), Ski Žiar - Dolinky (2 lyžiarske vleky) - 13 km, bežkárske trate - 7 km, svah pre deti - 500 m.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: bobová dráha (počas letného obdobia v Ski centrum Žiarce, Liptovský Mikuláš (Galéria P. M. Bohúňa, Župný dom, Múzeum Janka Kráľa, Mikulášska mučiareň, Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva) - 4 km, Demänovské jaskyne - 7 km, turistické atrakcie rekreačného strediska Jasná - 8 km, Svätý Kríž (drevený artikulárny kostol) - 9 km, Múzeum liptovskej dediny Pribylina - 15 km, Kvačianska dolina - 16km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 1 km, obchod 50 m, pohostinstvo 50 m, pošta 6 km, zastávka autobusu 50 m, vlak (Liptovský Mikuláš) 6 km.

Galéria:
Ubytovanie na Slovensku a dovolenka v rekreačnom dome na Liptove pri Demänovskej doline 01
Ubytovanie na Slovensku a dovolenka v rekreačnom dome na Liptove pri Demänovskej doline 02
Ubytovanie na Slovensku a dovolenka v rekreačnom dome na Liptove pri Demänovskej doline 05
Ubytovanie na Slovensku a dovolenka v rekreačnom dome na Liptove pri Demänovskej doline 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky