Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Apartmán na Donovaloch - A246

      


Poloha:   apartmán v apartmánovom dome v centre rekreačného strediska Donovaly.

Popis:   celoročné ubytovanie v apartmáne pre 5 osôb (5 stálych lôžok). K dispozícii je obytná spoločenská miestnosť s kompletne zariadenou kuchynskou a jedálenskou časťou, 2-lôžková izba a kúpeľňa s WC.

Apartmán má elektrické vykurovanie (radiátory regulovateľné v každej izbe). Súčasťou zariadenia apartmánu je LCD TV, DVD prehrávač a pripojenie na internet.

Cenník:    ceny sú uvedené za celý apartmán na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 70,00 € / apartmán na noc
  • zimná sezóna: 100,00 € / apartmán na noc
  • mimosezóna: 45,00 € / apartmán na noc
  • Silvestrovský týždeň: 120,00 € / apartmán na noc
Rekreačný poplatok obci 0,60 € za osobu na deň.
Domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 2,00 € na deň.

Interiér:   apartmán o rozlohe 48 m2, priestranná obytná spoločenská miestnosť (1 x samostatné lôžko, rozťahovací gauč ako manželské lôžko, LCD FTV, DVD prehrávač, prípojka na internet) s kuchynskou a jedálenskou časťou (jedálenský stôl pre 6 osôb, elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), 2-lôžková izba (2 x samostatné lôžko), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón s posedením.

Exteriér:   k dispozícii je gril, záhradný nábytok a detský kútik. V okolí apartmánového domu sa nachádza množstvo reštauračných a turistických služieb. Parkovanie automobilov je zabezpečené pri apartmánovom dome.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy vo Velkej Fatre (Špania dolina, Kalište, Sedlo pod Babou) a Nízkych Tatrách, atrakcie rekreačného strediska Donovaly, v okruhu 100 m sa nachádzajú 3 kryté a 2 detské bazény, sauna - 100 m, tenis - 150 m, jazda na koňoch - 11 km, Thermal park Bešeňová - 40 km, priehrada Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 40 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Park Snow Donovaly - 200 m, Ski areál Šachtičky - 8 km, Ski Turecká - 10 km, Selce-Čachovo Športcentrum - 10 km, Ski Park Ružomberok - 13 km, bežkárske trate - 200 m, svah pre deti - 300 m.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Kúpele Korytnica - 5 km, mesto Ružomberok (Lanový park Tarzania, paintaball, Galéria Ľudovíta Fullu, Liptovské múzeum) - 13 km, Harmanecká jaskyňa - 15 km, mesto Banská Bystrica (Hrad Banská Bystrica, Múzeum Slovenského národného povstania, Štátna galéria, Stredoslovenké múzeum) - 17 km, Rezervácia ľudovej architektúry Vlkolínec - 20 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 20 m, obchod 20 m, pohostinstvo 30 m, pošta 100 m, zastávka autobusu 100 m.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
Ubytovanie a dovolenka na Slovensku v apartmáne na Donovaloch v Nízkych Tatrách 01
Ubytovanie a dovolenka na Slovensku v apartmáne na Donovaloch v Nízkych Tatrách 02
Ubytovanie a dovolenka na Slovensku v apartmáne na Donovaloch v Nízkych Tatrách 03
Ubytovanie a dovolenka na Slovensku v apartmáne na Donovaloch v Nízkych Tatrách 04
Ubytovanie a dovolenka na Slovensku v apartmáne na Donovaloch v Nízkych Tatrách 05
Ubytovanie a dovolenka na Slovensku v apartmáne na Donovaloch v Nízkych Tatrách 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky