Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Hodnotenie ubytovania A239

      Hodnotenie ubytovania na chate A239 od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

*************

Termín prenájmu chaty: 20.08.2011 - 27.08.2011
Ahojte, ubytovanie v penzióne V Mengusovciach sme si zvolili ako východisko na vysokohorské túry. Treba povedať, že super dojem zvonku bol z vnútra ešte znásobený. Napriek umiestneniu penziónu v centre obce bol vôkol kľud. Dvor je dlhý až do humna, ako v správnych dedinách. Asi najväčší relax po túre bola húpačka z ktorej bolo vidieť končiare po ktorých sme sa túlali. Môžeme vrelo doporučiť.

*************

Termín prenájmu chaty: 21.09.2011 - 25.09.2011
Penzión A239 je naozaj skvelé miesto pre ubytovanie na Slovensku a počas nášho pobytu sme boli so všetkým nadmieru spokojní. Ubytovanie v penzióne je naozaj luxusné a komfortné, nič nám nechýbalo a cítili sme sa príjemne. Pohodlná spoločenská miestnosť, plne vybavená kuchyňa, sauna a biliard, proste ideálne miesto na dovolenku, ktoré určite radi opäť navštívime!

Samozrejme aj dobré spojenie do Tatier aj keď nemáte auto tak sa bez problémov dostanete skoro všade! Vrelo odporúčam nielen turistickým nadšencom!

*************
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky