Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v súkromí v Oščadnici - A235

      


Poloha:   ubytovanie v súkromí rodinného domu v tichej lokalite na okraji lesa v Oščadnici na Kysuciach, neďaleko lyžiarskeho a rekreačného strediska SNOWPARADISE Veľká Rača Oščadnica.

Popis:   celoročné ubytovanie v súkromí v časti rodiného domu so samostatným vchodom pre 10 osôb (8 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť, tri izby s vlastným sociálnym zariadením a kompletne zariadená kuchyňa.

Ubytovanie má centrálne plynové vykurovanie. Súčasťou zariadenia ubytovania v súkromí je FTV a pripojenie na internet v každej izbe.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 6,60 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 9,90 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 6,60 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 14,70 € / osoba na noc

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s FTV, kuchyňa (plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom). Rozloženie miestností na prízemí.

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba s možnosťou prístelky, 2-lôžková izba s možnosťou prístelky, 2-lôžková izba. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením a pripojením na internet. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím. Rozloženie miestností na 1. podlaží.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, terasa. Parkovanie pre 4 osobné automobily pri ubytovaní.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Oščadnica:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Kysuckých Beskydách (Kysucká magistrála, Dedovka, Lalíky, Veľká Rača, Krásno nad Kysucou, vodná nádrž Nová Bystrica), SUNPARADISE Veľká Rača Oščadnica (bobová dráha, lanový park, detský lanový park, lezecká stena, trampolíny, koobežky, zjazd na bicykli, aquazorbing, lukostreľba) - 7 km, Wellness centrum hotela Marlene v Oščadnici (aj pre neubytovaných hostí), mesto Čadca (krytý a detský bazén, fitness, solárium) - 9 km, vodná nádrž Nová Bystrica (prírodné kúpanie, rybolov) - 23 km.

ZIMA: SNOWPARADISE Veľká Rača Oščadnica - 7 km, miestne lyžiarske vleky Športcentrum Oščadnica - v centre obce Oščadnica, Skalité-Serafínov - 13 km, Ski Čierne (Zlatá Kačka) - 16 km, Turzovka - 23 km, bežárske trate - pri chate, svah pre deti - v obci.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Oščadnický kaštieľ (expozícia Kysuckej galérie), Kysucká galéria v Čadci - 9 km, Múzeum kysuckej dediny vo Vychylovke - 25 km, Korňa (pútnické miesto Živčáková, ľudová architektúra v osade U Gajdoši, korňanský ropný prameň) - 27 km, Vysoká pod Kysucou (Pamätná izba kozmonauta E. Cernana) - 30 km, Klokočov (Klokočovské skaly, Národná prírodná rezervácia Malý Polom, skalné pereje na riečke Predmieranka) - 30 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 150 m, obchod 250 m, pohostinstvo 150 m, pošta 2 km, zastávka autobusu 170 m, vlak 6 km.

Galéria:
Dovolenka na Slovensku a ubytovanie v súkromí rodinného domu v Oščadnici na Kysuciach 01
Dovolenka na Slovensku a ubytovanie v súkromí rodinného domu v Oščadnici na Kysuciach 02
Dovolenka na Slovensku a ubytovanie v súkromí rodinného domu v Oščadnici na Kysuciach 03
Dovolenka na Slovensku a ubytovanie v súkromí rodinného domu v Oščadnici na Kysuciach 04
Dovolenka na Slovensku a ubytovanie v súkromí rodinného domu v Oščadnici na Kysuciach 05
Dovolenka na Slovensku a ubytovanie v súkromí rodinného domu v Oščadnici na Kysuciach 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky