Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Rekreačný dom v Demänovej - A234

      


Poloha:   rekreačný dom na okraji obce Demänová na Liptove, neďaleko rekreačného strediska Chopok Sever - Jasná. Rekreačný dom sa nachádza na spoločnom pozemku s rodinným domom majiteľa a je určený iba pre hostí.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnom rekreačnom dome pre 10 osôb (10 stálych lôžok). K dispozícii je spoločenská miestnosť, 4 izby, kompletne zariadená kuchyňa, 2 x kúpeľňa s WC, miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží.

Prízemie tvorí samostatnu ubytovaciu jednotku so spoločným vchodom, ktorú je možné prenajať.

Rekreačný dom má centrálne vykurovanie. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler 3 x 120 litrov). Súčasťou vybavenia rekreačného domu je SAT-FTV a rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 7,70 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 8,80 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 7,70 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 16,50 € / osoba na noc.
Minimálny počet platiacich ubytovaných osôb je 8.
Rekreačný poplatok obci 1,00 € za osobu na deň.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko ZDARMA.

Interiér:
PRÍZEMIE: dve 2-lôžkové izby (2 x samostatné lôžko), 4-lôžková izba (manželské lôžko, 2 x samostatné lôžko), 2-lôžková izba (2 x samostatné lôžko, gauč pre dieťa), kuchyňa s jedálenským stolom (elektrický sporák, varná kanvica, chladnička, mraznička), 2 x kúpeľňa s WC.Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom a dvorom, terasa, pergola a ohnisko s posedením, gril, záhradný nábytok. Parkovanie pre 5 osobných automobilov pri rekreačnom dome aj v zimnom období.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Nízkych Tatrách (vyhliadkový vrch Chopok, Demänovská dolina, Kvačianska dolina), Aquapark Tatralandia - 4 km, priehrada Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 5 km, krytý a detský bazén (Liptovský Mikuláš) - 3 km, tenis (Demänová) - 100 m, jazda na koni (Liptovský Mikuláš) - 4 km, Thermal park Bešeňová - 13 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Opalisko - Závažná Poruba (5 lyžiarskych vlekov, 5 zjazdoviek), Ski Liptovský Ján - Javorovica (4 lyžiarske vleky, 5 zjazdoviek), Ski Žiar - Dolinky (2 lyžiarske vleky) - 13 km, Ski Chopok Sever - Jasná - 8 km, bežkárske trate - 7 km, svah pre deti - 100 m.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Liptovský Mikuláš (Galéria P. M. Bohúňa, Župný dom, Múzeum Janka Kráľa, Mikulášska mučiareň, Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva) - 4 km, Demänovksé jaskyne - 7 km, Svätý Kríž (drevený artikulárny kostol) - 9 km, Múzeum liptovskej dediny Pribylina - 15 km, Kvačianska dolina - 16km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 50 m, obchod 150 m, pohostinstvo 150 m, pošta 3 km, zastávka autobusu 150 m, vlak (Liptovský Mikuláš) 3 km.

Galéria:
Ubytovanie a rekreačný dom v Demänovej na Liptove 01
Ubytovanie a rekreačný dom v Demänovej na Liptove 02
Ubytovanie a rekreačný dom v Demänovej na Liptove 03
Ubytovanie a rekreačný dom v Demänovej na Liptove 04
Ubytovanie a rekreačný dom v Demänovej na Liptove 05
Ubytovanie a rekreačný dom v Demänovej na Liptove 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky