Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Rekreačný dom Liptovské Revúce - A233

      


Poloha:   nadštandardne vybavený rekreačný dom na okraji obce Liptovské Revúce medzi Ružomberkom a Donovalmi.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnom rekreačnom dome pre 16 osôb (16 stálych lôžok). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, päť izieb, dve kompletne zariadené kuchyne, 3 x kúpeľňa s WC, biliardová miestnosť a miestnosť na odkladanie lyží.

Rekreačný dom má centrálne elektrické vykurovanie, dokurovanie zabezpečuje teplovzdušný krb v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Šúčasťou vybavenia rekreačného domu je biliard, stolný tenis, SAT-FTV, rádio, CD a DVD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 9,50 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 11,50 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 22,00 € / osoba na noc
Dieťa do 6 rokov za cenu 7,00 € za noc.
Dieťa do 3 rokov ZDARMA.
Minimálny počet platiacich ubytovaných osôb je 10.
Pri pobyte na 5 a viac nocí zvýhodnená cena DOHODOU.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, 4-lôžková izba (manželské lôžko, 2 x samostatné lôžko), kuchyňa (elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička), 2 x kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, biliardová miestnosť.

1. PODLAŽIE: dve 4-lôžkové izby (manželské lôžko, 2 x samostatné lôžko), dve 2-lôžkové izby (2 x samostatné lôžko), kuchyňa (elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom, terasa, ohnisko s posedením, gril, záhradný nábytok, detský kútik, stolnotenisový stôl. Parkovanie automobilov pri rekreačnom dome aj v zimnom období.

Rekreácia:
LETO: turistické a cykloturistické trasy (Revúcka, Lúžňanská, Prosiecka a Ľubochnianska dolina, Veľká Fatra, Nízke Tatry) termálne kúpaliská v Bešeňovej a Liptovskom Jáne, AquaPark Tatralandia v Liptovskom Mikuláši, vodné nádrže Liptovská Mara a Ružomberok-Hrabovo, služby "welness" sú k dispozícii v rekreačných zariadeniach strediska Donovaly.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Park Ružomberok - 18 km, ParkSnow Donovaly - 20 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: obec Vlkolínec - historická dedinka v zozname UNESCO, Galéria Ľudovíta Fullu a Liptovské múzeum v Ružomberku, obec Svätý Kríž - najväčší drevený artikulárny evanjelický kostol na Slovensku, archeologická lokalita Havránok - osídlenie Keltami, hrad Likava, jaskyne, podzemné krasy a speleológia v Demänovskej doline, paragliding na Donovaloch, možnosť poľovačiek, rybolov a splavovanie riek, letisko pri Liskovej ktoré poskytuje výhliadkové lety.

Infraštruktúra:   reštaurácia 300 m, obchod 200 m, pohostinstvo 200 m, pošta 2 km, zastávka autobusu 200 m, vlak 2 km.

Galéria:
Ubytovanie na Liptove a rekreačný dom v Liptovských Revúcach 01
Ubytovanie na Liptove a rekreačný dom v Liptovských Revúcach 02
Ubytovanie na Liptove a rekreačný dom v Liptovských Revúcach 03
Ubytovanie na Liptove a rekreačný dom v Liptovských Revúcach 04
Ubytovanie na Liptove a rekreačný dom v Liptovských Revúcach 05
Ubytovanie na Liptove a rekreačný dom v Liptovských Revúcach 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky