Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata v Prosieku v Západných Tatrách - A226

      


Poloha:   chata základného štandardu v centre obce Prosiek na Liptove v Západných Tatrách. Chata sa nachádza na spoločnom pozemku s ďalším rekreačným objektom majiteľov.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 5 osôb (4 stále lôžka + 1 detská prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, izba, kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa s WC a krytá otvorená terasa.

Chata má elektrické vykurovanie. Súčasťou zariadenia chaty je FTV v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler).

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc:
  • letná sezóna: 11,00 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 11,00 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 10,50 € / osoba na noc
  • víkendový pobyt (2 noci): 12,00 € / osoba na noc
  • Vianoce: 14,60 € / osoba na noc
  • Silvester: 21,00 € / osoba na noc, min. 4 nocí
Spotrebovaná elektrická energia sa platí samostatne.
Rekrečný poplatok obci 0,33 € za osobu na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom a FTV, kuchyňa (plynový sporák, rýchlovarná kanvica, chladnička), kúpeľňa s vaňou a WC.

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba (manželské lôžko, 2 x samostatné lôžko, možnosť prístelky pre dieťa). Schody na 1. podlažie sú strmé so zábradlím (vykrajované schodnice).

Exteriér:   čiastočne oplotený pozemok s dvorom, terasa, záhradný krb, hojdačka. Parkovanie pre 4 osobné automobily pri chate.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Západných Tatrách a Nízkych Tatrách, priehrada Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 2 km, Gino Paradise Bešeňová (termálne bazény, detský bazén, wellness, vodné atrakcie, sauna) - 10 km, Aquapark Tatralandia (tobogány, detské bazény, vodné atrakcie, wellness, sauna) - 10 km, Kalameny (termálny prameň s jazierkom) - 15 km, Aqua-Vital Park Lúčky (termálne bazény s mineálnou liečivou vodou) - 16 km, salaš (Prosiek), tenis - 300 m, jazda na koni - 3 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Opalisko-Závažná Poruba - 20 km, Ski Park Ružomberok - 22 km, Chopok Sever-Jasná - 30 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Kvačianska a Prosiecka dolina, Liptovský hrad - 7 km, Havránok (archeologická lokalita a prírodné múzeum) - 7 km, mesto Liptovský Mikuláš (Mikulášska mučiareň, Múzeum Janka Kráľa, Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva) - 14 km, Vlkolínec (pamiatková rezervácia ľudovej architektúry) - 25 km, Jánska dolina - 20 km, Stanišovská jaskyňa (Jánska dolina) - 25 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 2 km, obchod 50 m, pohostinstvo 100 m.

Galéria:
Chata na prenájom a ubytovanie na chate v obci Prosiek v Západných Tatrách 01
Chata na prenájom a ubytovanie na chate v obci Prosiek v Západných Tatrách 02
Chata na prenájom a ubytovanie na chate v obci Prosiek v Západných Tatrách 03
Chata na prenájom a ubytovanie na chate v obci Prosiek v Západných Tatrách 04
Chata na prenájom a ubytovanie na chate v obci Prosiek v Západných Tatrách 05
Chata na prenájom a ubytovanie na chate v obci Prosiek v Západných Tatrách 06
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky